ПОДПИСАТЬСЯ НА НОВОСТИ
Подписка по Email - новости

Отменить подписку
114

Як підключити Інтернет далеко від міста

2016
7
Июнь
Admin
viewsПросмотров: 445         commentsКомментариев: 0

интернет на дачуЯкщо в місті питання підключення вирішується елементарним вибором провайдера, який готовий ощасливити вас мало не в той же день, то за містом підключення до мережі може бути проблемою. Давайте ж розберемося, що необхідно для того, щоб підключити Інтернет на дачі.

Провідний Інтернет

Існує три можливих способу підключення провідного Інтернету: ADSL (телефонна лінія), Ethernet (мережевий кабель оператора, вона ж «кручена пара») і оптоволоконний ( «просунутий» кабель). Ще недавно, підключитися до Інтернету можна було тільки по телефонній лінії за допомогою модему і мережевої карти. Більше інформації шукайте на сайті: http://goodmobile.info/other/10-internet-na-dachu-rassmatrivaem-varianty.html.

Підключення провідного інтернету

Сьогодні постачальники послуг використовують і інші способи підключення, які відрізняються як раз по виду кабелю, що забезпечує доступ в Інтернет. Це ж стосується і проведення глобальної мережі у віддалені від міста місцевості. Все залежить від відстані і того наскільки вони розвинуті. Якщо ваше селище знаходиться не надто далеко від великих населених пунктів, то, найімовірніше, вам будуть доступні стандартні, «міські» можливості підключення. Якщо до вашої ділянки проведена телефонна лінія, то вам варто лише дізнатися у провайдера можливість підключення і не забувати вносити абонентську плату.

Wi-Fi

У деяких дачних селищах посеред вулиці може стояти «стовп з Інтернетом». Що він собою являє? У певному місці розташована Wi-Fi точка доступу з прикріпленим сервером авторизації. З потужними підсилювачами сигналу Wi-Fi дальності дії роутера вистачає на весь найближчий населений пункт.

Точка Wi-Fi

В умовах дачних селищ ціна може вводиться за обмежену швидкість і трафік. Тут вже вам вирішувати, підключатися до «общак» або проводити мережу тільки для себе. Може бути, ваш сусід вже провів собі Інтернет, поставив wi-fi модем і готовий ділитися з вами сигналом.

 Антена мобільного зв'язку

Невеликий крок вперед, що збільшує швидкість до 474 Кб / с (на ділі близько 100-150 Кб / с) - це технологія EDGE. Базове обладнання операторів цю технологію підтримує, але ловить вона в основному поблизу великих магістралей або районних центрів. Іноді «підняти» EDGE там, де спочатку знаходить тільки GPRS, допомагає підсилювач GSM-сигналу.

3G. Як і у випадку з попередньою технологією, більшість мобільних телефонів, що приймають сигнал 3G можуть «ділитися» їм в якості модемів по дроту або по Wi-Fi. Необхідна лише SIM-карта c підключеним тарифом і пристрій: мобільний телефон або спеціальний модем. Цю функцію підтримує практично будь-який смартфон. Можна для використання в якості роутера купити який-небудь старенький девайс за невеликі гроші; адже тримати свій основний апарат постійно на зарядці, і не мати можливості забрати його з собою, щоб не залишити інших без Інтернету - незручно.

Автор:
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
5   (голосов: 7)
Читайте также:
Как определить размер детской обуви
Как определить размер детской обуви
Чтобы правильно выбрать детский размер обуви заботливым родителям следует знать...
2014
24
Сен
Admin
Просмотров: 807 Комментариев: 0
Какие цветы подарить женщине на 8 марта?
Какие цветы подарить женщине на 8 марта?
8 марта – это один с тех дней года, когда на улице трудно увидеть девушку...
2015
8
Авг
Admin
Просмотров: 939 Комментариев: 0
Как получить среднее образование в Канаде
Как получить среднее образование в Канаде
Средние образование за границей, а именно, в Канаде - это открытые двери в...
2015
29
Июль
Надя Данильченко
Просмотров: 721 Комментариев: 0
 1   2  

Чтобы добавить комментарий нужно авторизироваться.
Авторизируйтесь используя Yandex Google Вконтакте Mail.ru Twitter