Огляд програми Movavi Video Editor

0
2762

Відеоредактор Movavi Video Editor Відеоредактор Movavi Video Editor виявився напрочуд простим в освоєнні і відмінно справляється з поставленими завданнями, що дозволяє рекомендувати його новачкам і тим, хто не горить бажанням витрачати час на вивчення подібних програм професійного рівня. Більш детально прочитати про можливості данного відеоредактора і завантажити його можна на сайті: www.movavi.ru/videoeditor/.

В якості базового відеоредактора продукт компанії Movavi демонструє відмінні показники, а починаючі користувачі програми знайдуть його інтерфейс дуже доброзичливим. Всі елементи управління зручно розташовані і відразу зрозуміло яку функцію виконує кожен з них. Дуже корисною особливістю є можливість використовувати необмежену кількість доріжок, що істотно полегшує роботу над складними проектами.

Можливості

У плані більш просунутих завдань редагування відео, Movavi Video Editor поки ще далеко до професійних відеоредакторів. У програмі є непоганий набір готових відеоефектів, фільтрів і всіляких переходів, але все таки ще їх не так багато, як в інших програмах аналогічного рівня. Однак його вартість трохи нижча, ніж у найближчих конкурентів, що з легкістю нівелює цей недолік, а якщо якщо вам потрібна просто програма для повороту відео, то ви будете дуже задоволені своєю інвестицією.

Інструментарій для автоматичного поліпшення якості відео досить добре справляється зі своїми завданнями і повинен порадувати любителів домашньої кінозйомки. Як і будь-який редактор відео, відеоредактор від Movavi здатний робити захоплення відео з DV- і HDV-камер, а також з ТВ-тюнерів і навіть відеокасет (VHS) на той випадок, якщо ви вирішите оцифрувати свою колекцію "древніх" фільмів. Програма здатна працювати з відеороликами, як в форматі 2D, так і 3D.

Особливої ​​згадки варто вбудована функція скрінкаст (screencast), наявністю якої можуть похвалитися далеко не всі аналогічні продукти. Вона дозволяє вам захоплювати зображення прямо з екрану вашого комп'ютера і накладати поверх нього звуковий супровід. Це дуже зручно, якщо ви наприклад займаєтеся створенням відеоуроків по різним програмним пакетам і викладаєте їх онлайн, або просто хочете продемонструвати якісь нюанси роботи вашого комп'ютера, які простіше показати, чим пояснити.

Коли ваш проект завершений, Movavi Video Editor дозволяє вам експортувати готовий відеофайл в велику кількість форматів на вибір. Наприклад, можна з легкістю створювати файли невеликого обсягу з гарною якістю для завантаження на такі сервіси, як YouTube або Vimeo, або експортувати в один з відповідних форматів для мобільних пристроїв. Також, ви можете записувати відео прямо на DVD диски та інші цифрові носії.

Висновки

Загалом, Movavi Video Editor являє собою доступний і простий в освоєнні редактор відео, який можна сміливо порекомендувати, як новачкам, так і більш досвідченим любителям. Зі своїм головним завданням, редагуванням відео, з використанням різних ефектів і переходів програма справляється на відмінно. Також, дуже радує кількість підтримуваних файлів, можливість використовувати необмежену кількість доріжок і наявність функції скрінкаст. Якщо вам потрібна програма для редагування домашнього відео, знятого любительською відеокамерою, то вам нема чого шукати далі.

Автор: Мир переводов
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
5 (голосов: 179)

Интересное по теме:

больше новостей

Комментарии:

ВВЕРХ