ПОДПИСАТЬСЯ НА НОВОСТИ
Подписка по Email - новости

Отменить подписку
96

Компресори Miol: різновиди і їх переваги

2016
10
Май
Admin

преимуществаКомпресор – це джерело подачі стисненого повітря для пневмоінструменту і пневмотехніки. Він зазвичай застосовується в побуті, в обслуговуванні автомобілів, а також в різних областях виробництва.

Переваги продукції від компанії Miol

Компанія Miol є одним з найбільш відомих і авторитетних виробників компресорів в Україні, а також одним з найбільших постачальників інструменту та обладнання на ринку нашої країни, країн СНД і деяких країн Європи. Головний офіс знаходиться в місті Харків. Ось уже понад 20 років компанія прагне радувати споживачів високоякісним товаром за доступною ціною. Надійність, функціональність, зручність і ефективність - все це переваги продукції Miol, в тому числі і компресорів.

  • Серед основних конкурентних переваг компресорів Miol можна виділити, по-перше, надійність і довговічність. Під час виробництва обладнання на всіх етапах проходить суворий контроль якості. Варто відзначити і постійну досконалість і модернізацію обладнання, адже компанія крокує в ногу з часом і намагається впроваджувати найефективніші інновації в свою продукцію.
  • По-друге, використання високоякісних матеріалів для виготовлення компресора також забезпечують тривалий термін служби та комфортну роботу. Наприклад, в компресорах Miol використовується мідна обмотка двигуна, тоді як в більшості продукції інших виробників використовується менш надійна алюмінієва обмотка.
  • Всі компресори комплектуються додатковим повітряним фільтром, комплектами маслоз'ємних кілець і прокладок циліндрів. Це дозволяє самостійно провести технічне обслуговування обладнання або замінити ці запчастини без зайвих витрат.
  • Додаткові функції полегшують роботу з обладнанням і роблять її більш комфортною. Наприклад, функція автоматичного регулювання тиску вимикає компресор, коли його не використовують.
  • Також такі компресори комплектуються фірмовими сумками, тому їх зручно возити в багажнику автомобіля.
  • Кожен компресор Miol відрізняється сучасним ергономічним дизайном. Це забезпечує зручність використання, зберігання і транспортування.

Компресор від компанії Miol - це Ваш оптимальний вибір, надійність і висока якість за доступною ціною!

Автор:
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
5   (голосов: 1)
Читайте также:
Что такое пылесос и его разновидности
Что такое пылесос и его разновидности
Пылесос - это обычно электрический бытовой прибор, предназначенный для очистки...
2014
20
Май
Юльчик
Просмотров: 1052 Комментариев: 0
Компрессор и его разновидности
Компрессор и его разновидности
Компрессоры – это устройства, которые  предназначены для того, чтобы...
2015
28
Июль
Надя Данильченко
Просмотров: 919 Комментариев: 0
Какие есть разновидности душевых кабин
Какие есть разновидности душевых кабин
Душевой кабиной называется ограниченное пространство, которое предназначено...
2016
12
Июль
Admin
Просмотров: 443 Комментариев: 0
 1   2    3    4    5  

Чтобы добавить комментарий нужно авторизироваться.
Авторизируйтесь используя Yandex Google Вконтакте Mail.ru Twitter