Кращі університети та інститути Росії

0
2370

вузи РосіїОстанній шкільний дзвінок, випускні іспити, отримання атестата зрілості - найбільш хвилюючі моменти залишилися позаду, а перед тепер уже колишнім школярам відкриваються незліченні шляхи до світлого майбутнього. Одне з найважливіших рішень, яке належить прийняти молодим людям - це куди саме піти вчитися далі.

Кращі вузи Росії привітно відкривають свої двері назустріч новому поколінню лікарів і вчених, програмістів та інженерів, економістів і юристів. Але зачекайте, а за якими ж критеріями можна визначити ці найкращі вузи Росії? Хто їх вибирав і на чому засновував свій вибір?

Відповідь дуже проста, історію кращих вузів складав сам час. Вищі навчальні заклади, будь вони університетами або академіями - це не важливо - проходили суворе випробування роками, освітніми стандартами, гонкою потенціалів, і в умовах здорової конкуренції були раніше і є досі, стаючи все більш престижними і недоступними в очах суспільства, але незмінно додаючи в якості освіти.

Найпрестижніші

За право носити горде звання кращого вузу Росії багато років борються два московських університету:

  • Московський державний технічний університет ім. H. Е. Баумана;
  • Московський державний університет ім. М. В. Ломоносова.

Ми ж всього лише оголошуємо кращих з кращих, не виносячи їм остаточного вердикту і не порівнюючи їх по престижу або якості між собою.

вузи РосіїТехнічний університет ім. Баумана важливий нам не стільки своєю історією (хоча непогано згадати про те, що саме цей вуз тримає пальму першості по часу заснування), скільки новітніми досягненнями. Це і заклад світового значення, що веде велику підготовку по безлічі спеціальностей, і найбільший науковий центр, який очолює Асоціацію технічних університетів. А володарі цього диплома користуються величезним попитом у роботодавців.

Втім, останнє характерно для всіх відомих вузів, і особливо для університету ім. М. В. Ломоносова, провідного вітчизняного вищого навчального закладу. Про нього навіть не хочеться багато розповідати, адже це найвідоміший російський університет (в тому числі за кордоном). Розумні і талановиті люди щорічно поповнюють ряди його студентів. За якістю ж підготовки йому присвоєно вищий рейтинг.

Найбільшим вузом Росії є і Санкт-Петербурзький державний університет, розкиданий по всьому місту і має таку кількість студентських об'єднань, що вони не піддаються обчисленню.

Крім цих (безперечно, кращих) вузів, до кращих закладів Росії в різний час зараховували МГИМО, МФТІ, Російський університет дружби народів, ВШЕ та інші.

Автор: Мир переводов
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
5 (голосов: 198)

Комментарии:

ВВЕРХ