ПОДПИСАТЬСЯ НА НОВОСТИ
Подписка по Email - новости

Отменить подписку
61

Як вибрати кільце для заручин

2016
7
Март
Admin
viewsПросмотров: 219         commentsКомментариев: 0

кільце для заручинЗаручини - гарний старовинний звичай, коли закохані приймають рішення назавжди пов'язати свої життя. Колись на Русі в заручинах брала участь ціла делегація з боку нареченого - свати приїжджали в будинок до нареченої і домовлялися з її батьками про весілля молодих. Зараз заручини, з одного боку, стали набагато простішими, а з іншого - придбали новий красивий антураж. Молода людина робить пропозицію своїй коханій, намагаючись обставити ситуацію максимально романтично і оригінально, в приємному або незвичайному місці. Неодмінним атрибутом заручин є спеціально для цього випадку придбане кільце, яке урочисто надягається на палець нареченій. У різних країнах доля персня для заручин після весілля складається по-різному. В Україні, наприклад, його продовжують носити разом з обручкою, а в США прибирають в скриньку з коштовностями, щоб потім передати синові для його заручин. Можливо, це пов'язано з тим, що на нашій батьківщині традиція дарувати нареченій на заручини кільце матері не набула поширення. Зазвичай жених купує новий перстень для цього знаменного дня. До речі, придбати кільце для заручин ви можете в ювелірній лабораторії «Левша»: http://3dlevsha.com.ua/kolca/pomolvochnie-kolca/.

Діаманти або самоцвіти?

Традиційно для заручин найбільш «правильними» вважаються кільця з діамантом. Цей камінь як не можна краще підходить для того, щоб стати символом подружнього щастя. Судіть самі - камінь має максимальну твердість, що дорівнює 10 балам за шкалою Мооса, а це означає, що шлюб буде міцним. Унікальна здатність алмаза заломлювати світлові промені, створюючи прекрасне райдужне сяйво, асоціюється з цікавим і багатогранним життям. А абсолютна прозорість мінералу говорить про чистоту майбутніх відносин. Так що, кільця з діамантом не випадково стали фаворитами в ритуалі заручин. Проте, персні з самоцвітами не менше ефектні і також користуються популярністю. Вибір колечка з кольоровим каменем особливо виправданий в тому випадку, якщо відомо, що наречена має до цього мінералу особливу симпатію, і буде рада носити його протягом всього подружнього життя. Ну а для тих наречених, що однаково пристрасно люблять і алмази, і інші дорогоцінні камені, ювеліри створили персні, прикрашені кількома мінералами одночасно. Найбільш часто в кільцях для заручин з діамантом в якості додаткових вставок фігурують смарагди, сапфіри або рубіни.

Один або кілька каменів?

Якщо говорити про класичні кільцях з діамантом для заручин, то вони складаються з обідка та одного досить великого каменю. У всякому разі, саме ці моделі ми бачимо в голлівудських фільмах, де показана процедура заручин. Проте, кільця для заручин з діамантами невеликого розміру в кількості декількох штук стають все більш популярними. Такі персні можуть бути посипані камінчиками по всьому колу обідка, або ж покривати видиму частину обідка. Широке поширення отримали колечка, виконані із золота і прикрашені трьома огранованими алмазами, які символізують минуле, сьогодення і майбутнє закоханої пари. Якщо ж говорити про персні зі вставками з самоцвітів, то до них відносяться всі ті ж принципи. Класикою є кільце з одним великим каменем, але нітрохи не менше підійде в якості заручального і перстень з декількома самоцвітами. Досить часто для заручин вибирається кільце, де поруч з центральним великим кристалом розташовані пара дрібних каменів. В цьому випадку зазвичай в центрі розташовується самоцвіт, а по обидва боки від нього виблискують крихітні діамантики.

Ціна питання?

Якихось чітких правил, скільки має коштувати кільце для заручин з діамантами або іншими каменями, не існує. В Інтернеті можна знайти інформацію, що нібито орієнтовна вартість кільця дорівнює 2-3 зарплатам нареченого. Але надто вже сумнівно звучить дана рекомендація. Виходить, що тимчасово безробітні або студенти взагалі не повинні одружуватися. Так що при покупці персня для заручин радимо виходити з принципу «вибираємо найкращий камінь, на який вистачить грошей». Так-так, цінність колечка, з яким робиться пропозиція, полягає в першу чергу від вартості вставки. Можливо, пояснення вимагає і термін «кращий камінь», адже для когось основним критерієм якості стане величина кристала, а для іншого - вид каменю. Рішення тут може бути будь-яким, але, згідно з нещодавно проведеним опитуванням на одному з весільних форумів, більшість наречених за краще мати маленький діамант, ніж величезний циркон.

Автор:
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
5   (голосов: 1)
Читайте также:
Материалы для гравировки
Материалы для гравировки
Гравировкой называется процесс нанесения надписи, рисунка, орнамента ...
2012
2
Окт
Admin
Просмотров: 2033 Комментариев: 4
9 советов как выбрать университет для обучения
9 советов как выбрать университет для обучения
Выбирая университет, факультет либо программу для обучения за границей, вы...
2013
10
Сен
Diana Goldstein
Просмотров: 963 Комментариев: 0
Как выбрать шторы для своей комнаты?
Как выбрать шторы для своей комнаты?
В данной статье мы рассмотрим то, как нужно выбирать шторы. Делать это нужно...
2013
16
Сен
Admin
Просмотров: 991 Комментариев: 0
 1   2    3    4    5    ...  14  

Чтобы добавить комментарий нужно авторизироваться.
Авторизируйтесь используя Yandex Google Вконтакте Mail.ru Twitter