Як вибрати кільце для заручин

0
2475

кільце для заручинЗаручини - гарний старовинний звичай, коли закохані приймають рішення назавжди пов'язати свої життя. Колись на Русі в заручинах брала участь ціла делегація з боку нареченого - свати приїжджали в будинок до нареченої і домовлялися з її батьками про весілля молодих. Зараз заручини, з одного боку, стали набагато простішими, а з іншого - придбали новий красивий антураж. Молода людина робить пропозицію своїй коханій, намагаючись обставити ситуацію максимально романтично і оригінально, в приємному або незвичайному місці. Неодмінним атрибутом заручин є спеціально для цього випадку придбане кільце, яке урочисто надягається на палець нареченій. У різних країнах доля персня для заручин після весілля складається по-різному. В Україні, наприклад, його продовжують носити разом з обручкою, а в США прибирають в скриньку з коштовностями, щоб потім передати синові для його заручин. Можливо, це пов'язано з тим, що на нашій батьківщині традиція дарувати нареченій на заручини кільце матері не набула поширення. Зазвичай жених купує новий перстень для цього знаменного дня.

Діаманти або самоцвіти?

Традиційно для заручин найбільш «правильними» вважаються кільця з діамантом. Цей камінь як не можна краще підходить для того, щоб стати символом подружнього щастя. Судіть самі - камінь має максимальну твердість, що дорівнює 10 балам за шкалою Мооса, а це означає, що шлюб буде міцним. Унікальна здатність алмаза заломлювати світлові промені, створюючи прекрасне райдужне сяйво, асоціюється з цікавим і багатогранним життям. А абсолютна прозорість мінералу говорить про чистоту майбутніх відносин. Так що, кільця з діамантом не випадково стали фаворитами в ритуалі заручин. Проте, персні з самоцвітами не менше ефектні і також користуються популярністю. Вибір колечка з кольоровим каменем особливо виправданий в тому випадку, якщо відомо, що наречена має до цього мінералу особливу симпатію, і буде рада носити його протягом всього подружнього життя. Ну а для тих наречених, що однаково пристрасно люблять і алмази, і інші дорогоцінні камені, ювеліри створили персні, прикрашені кількома мінералами одночасно. Найбільш часто в кільцях для заручин з діамантом в якості додаткових вставок фігурують смарагди, сапфіри або рубіни.

Один або кілька каменів?

Якщо говорити про класичні кільцях з діамантом для заручин, то вони складаються з обідка та одного досить великого каменю. У всякому разі, саме ці моделі ми бачимо в голлівудських фільмах, де показана процедура заручин. Проте, кільця для заручин з діамантами невеликого розміру в кількості декількох штук стають все більш популярними. Такі персні можуть бути посипані камінчиками по всьому колу обідка, або ж покривати видиму частину обідка. Широке поширення отримали колечка, виконані із золота і прикрашені трьома огранованими алмазами, які символізують минуле, сьогодення і майбутнє закоханої пари. Якщо ж говорити про персні зі вставками з самоцвітів, то до них відносяться всі ті ж принципи. Класикою є кільце з одним великим каменем, але нітрохи не менше підійде в якості заручального і перстень з декількома самоцвітами. Досить часто для заручин вибирається кільце, де поруч з центральним великим кристалом розташовані пара дрібних каменів. В цьому випадку зазвичай в центрі розташовується самоцвіт, а по обидва боки від нього виблискують крихітні діамантики.

Ціна питання?

Якихось чітких правил, скільки має коштувати кільце для заручин з діамантами або іншими каменями, не існує. В Інтернеті можна знайти інформацію, що нібито орієнтовна вартість кільця дорівнює 2-3 зарплатам нареченого. Але надто вже сумнівно звучить дана рекомендація. Виходить, що тимчасово безробітні або студенти взагалі не повинні одружуватися. Так що при покупці персня для заручин радимо виходити з принципу «вибираємо найкращий камінь, на який вистачить грошей». Так-так, цінність колечка, з яким робиться пропозиція, полягає в першу чергу від вартості вставки. Можливо, пояснення вимагає і термін «кращий камінь», адже для когось основним критерієм якості стане величина кристала, а для іншого - вид каменю. Рішення тут може бути будь-яким, але, згідно з нещодавно проведеним опитуванням на одному з весільних форумів, більшість наречених за краще мати маленький діамант, ніж величезний циркон.

Автор: Мир переводов
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
5 (голосов: 164)

Комментарии:

ВВЕРХ