Що таке Форекс?

Мир переводов : Бизнес
, 21:25
0
2030

что такое форексХочете отримувати величезні гроші і при цьому витрачати мінімум зусиль? Тоді ласкаво просимо на ринок Форекс! До речі, більше інформації ви можете дізнатися і в Maximarkets.

Різноманіття учасників ринку Форекс може бути зведене до виділення наступних основних групп:

  • Центральні банки держав - регулюють курси відповідних національних валют;
  • Комерційні та інвестиційні банки, а також інші фінансові установи;
  • Суб'єкти експорту та імпорту - здійснюють обмін валюти через банки для потреб своєї основної діяльності;
  • Форекс-брокери (дилінгові центри) - посередники між банками, фактично виконують угоди на Форекс, і приватними трейдерами (фізичними особами), що займаються валютними спекуляціями;
  • Приватні трейдери та інвестори Форекс (фізичні особи) - через Форекс-брокерів за допомогою інтернет-трейдингу здійснюють спекулятивні операції з валютою, які передбачають отримання прибутку за рахунок позитивної різниці між курсом продажу валюти і ціною її придбання (незалежно від черговості цих операцій).

Переваги ринку Форекс:

  1. Високий дохід від торгівлі. Форекс став рятівним колом для багатьох, так як з його допомогою, можна в рази збільшити свій грошовий стан.
  2. Заробляти можна цілодобово. Укладати фінансові угоди Ви можете цілодобово (крім вихідних), так як торгові майданчики Форексу розкидані по всьому світу.
  3. Форекс не прив'язаний ні за яким місцем. Ринок Форекс не має свого місця розташування. Ви маєте можливість укладати угоди через спеціальні комп'ютерні програми. Завдяки цим програмам, Ви можете купувати і продавати ту чи іншу валюти з різних куточків Земної кулі! Головна умова: мати доступ до мережі.
  4. Захоплюючий процес заробляння грошей. За допомогою Форекса, Ви не тільки примножите свій капітал, а також отримаєте масу задоволення від самого процесу торгівлі. Для збільшення свого прибутку Вам необхідно бути в курсі всіх світових новин, а також дізнаватися нові нюанси і аспекти роботи на цьому світовому ринку.

Центральні банки держав і великі приватні банки є свого роду «генераторами цін» на ринку Форекс. Решта суб'єктів при укладанні угод на Форекс (обмін валюти) не мають реальних можливостей впливати на курсові співвідношення, вони є лише «одержувачами валютного курсу за фактом».

Сьогодні, люди сміливо заробляють гроші на різниці валютних курсів і це стало дуже прибутковим джерелом пасивного доходу! Всі ми розуміємо, що курс валюти дуже нестійкий, а з цього випливає, що така купівля-продаж є дуже і дуже вигідною справою!

Учасниками цього глобального ринку може стати кожен, так як для проведення деяких операцій на Форекс-ринку потрібен тільки доступ до інтернету і спеціальні знання!

Автор: Мир переводов
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
5 (голосов: 91)

Интересное по теме:

больше новостей

Комментарии:

ВВЕРХ