Настройка принтера через Wi-Fi роутер

0
2162

Настройка принтера через Wi-Fi роутерСлідом за мобільними телефонами, ноутбуками і планшетами до високошвидкісного інтернету привчили і принтери. Тепер зовсім не обов'язково приїжджати додому для друку фотографій і документів. Можна роздруковувати фотки прямо з Турецького готелю і радувати своїх рідних, що залишилися вдома. Але для цього потрібно підключити свій принтер до інтернету. Тут ми розберемо, як це зробити, використовуючи технологію Wi-Fi. Дізнатися більше вы можете тут.

Отже, варто почати з цих двох пунктів:

  1. Для початку потрібно налаштувати роутер. У цьому вам може допомогти інструкція до роутера. Так як існує величезна кількість різних роутерів, ми на цій стадії затримуватися не будемо. Сподіваємося, що тут у вас проблем не виникне.
  2. Після того як ви налаштували роутер, сміливо переходите до налаштувань самого МФУ і підключайтеся до точки доступу. З настройками принтера також проблем виникнути не повинно. Зазвичай там все інтуїтивно зрозуміло, а якщо виникають труднощі, то, знову ж таки, звертаємося до документації принтера, зокрема - до інструкції користувача.

Зазвичай потрібно:

  • Включити саму мережу;
  • Вибрати режим підключення «Швидка настройка» або «Автоматична настройка»;
  • Прописати ім'я точки доступу;
  • Вказати пароль, який ви встановили при налаштуванні роутера;
  • Перевірити і підтвердити web-ключ.

Якщо все зробили правильно, то повинно з'явитися повідомлення, яке підтверджує, що ви увійшли в точку доступу. І вже після цього беремося за установку драйверів на ноутбук або комп'ютер. Для цього можна скористатися диском, який йшов в комплекті з принтером, а можна використовувати інтернет і офіційний сайт компанії виробника. В такому випадку вам доведеться вказати регіон проживання (просто виберіть правильний зі списку) та обов'язково вкажіть країну.

Після цього залишається визначитися з режимом установки: простий або вибірковий варіант. Якщо вам не потрібні файли, які будуть висіти на машині мертвим вантажем, то краще вибрати вибіркову установку, скачати і встановити тільки те, що вам дійсно необхідно.

Загалом, все як завжди. Потім обов'язково «вискочить» ліцензійна угода, ми її читаємо і погоджуємося. В процесі установки драйвера періодично будуть спливати різні діалогові вікна, але вони настільки типові, що тут нічого вас налякати не повинно.

Зрештою, починається установка драйверів, відразу після якої включається автоматичний пошук принтера в мережі. Після його виявлення вам доведеться кілька разів погодитися з тим, що ваш принтер знайшли, і що це саме той, з яким ви хочете працювати і т.д. Після цього повинна включитися установка реєстрації драйвера принтера, а по завершенні якої тиснемо ще раз «Далі» - і можемо насолоджуватися роботою по мережі. Єдине, що можливо, ще трохи покопатися в деяких настройках драйвера для більш продуктивної роботи принтера. Але це вже потрібно розглядати індивідуально до кожного принтера.

Після проходження всіх цих етапів ви можете сміливо підключати собі хмарний принтер і насолоджуватися перевагами користування мережі Wi-Fi.

Источник: http://printerprofi.ru/raznoe/kak-podklyuchit-printer-cherez-wifi-router.html

Автор: Мир переводов
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
5 (голосов: 187)

Комментарии:

ВВЕРХ