Папка-органайзер

0
2645

папка органайзерОрганайзер папка - невід'ємна частина образу ділової людини. Цей практичний аксесуар допоможе не тільки виглядати респектабельно і серйозно, але й професійно організувати робочий час. Ви будете почувати себе впевнено якщо всі важливі речі будуть завжди у Вас під рукою.

У папку- органайзер можна компактно помістити десятки речей - блокнот, ручку, візитки, календарі, різноманітні документи, інформаційні та рекламні буклети. При цьому не доведеться турбуватися, що потрібний документ може пом'яти. При бажанні в папці - органайзері можна зберігати навіть гроші, вона надійно і міцно закривається.  Шкіряна папка- органайзер виглядає стильно і стримано. Її зовнішній вигляд підкреслює статус власника і посилює враження про нього, як про надійного і серйозному людині, відповідально відноситься до своєї роботи. Навіть якщо у Вас немає цих ділових якостей, на підсвідомому рівні Ви будете сприйматися саме так.  З усього вище сказаного можна зробити висновок: папки - це в першу чергу, рекламний матеріал, що підкреслює акуратність і серйозність компанії і тільки в другу чергу - це контейнер для обліку та зберігання документів.

За функціональністю папки поділяються на:

  • прості папки з клапанами;
  • папки портфоліо на блискавці (по периметру);
  • папки портфоліо на магнітній застібці;
  • папки портфелі з ручками і ременем (для носіння на плечі).

Шкіряні папки

Як правило фірмові папки виготовляються зі шкіри або шкірозамінника. Шкіряні папки - досить дороге задоволення, але вибираючи між ними і папками з шкірозамінника, все-таки краще зупинити свій вибір на шкіряних. Шкіряні папки - самі довговічні і міцні, і служити вони будуть не тільки Вам, але і Вашим онукам. Вони кажуть про солідність компанії і високому рівні їх власника. Шкіряні папки - еталон елегантності і стильності. Особливою популярністю користуються презентаційні шкіряні папки, незамінні при проведенні різних презентацій. Ці папки - гарант солідності та стабільності компанії. Завдяки своїй багатофункціональності не менш популярні адресні шкіряні папки. До них відносяться вітальні ексклюзивні папки, папки для зберігання документації, папки на підпис керівництву та інші.

Відео: "Як зробити органайзер для дівчат"

Автор: Мир переводов
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
5 (голосов: 194)

Комментарии:

ВВЕРХ