У чому різниця між пральнею та хімчисткою?

Мир переводов : Бизнес
, 14:31
6
409
пральня

Коли вам потрібно випрати одяг та інші текстильні вироби, ви можете довірити це пральні або хімчистці, такій як https://www.kims.com.ua/kyiv. Але чи знаєте ви різницю між цими двома структурами? Незважаючи на те, що ці два сервіси виглядають однаково, вони все ж дуже різні. Давайте розглянемо особливості кожного з них.

Як працює пральня?

У пральні весь одяг переться у воді. Вони не піддаються хімічній обробці, і всі матеріали, такі як бавовна, синтетика або льон, можна прати. Великі структури, такі як готелі, салони краси, ресторани та спільноти, використовують цей тип послуг через велику кількість оброблюваних матеріалів.

Пральня вимагає організації та командної роботи навколо спільних цілей та інтересів, щоб створити атмосферу довіри та посилити мотивацію працівників. Вони отримують вигоду з передання знань шляхом вивчення професій (включно із суворими правилами, пов'язаними з гігієною), які вимагають суворості та ритмічності й породжують відповідальність і вдячність.

Як працює хімчистка?

Сектор хімчистки в основному займається обробкою білизни для приватних осіб. У нього є ноу-хау щодо різних видів текстилю (шкіра, хутро тощо). Таким чином, хімчистки можуть обробляти всі види текстилю та волокон.

Пральня відноситься в нашій уяві до прилавка, на який ви здаєте свої тканини для обробки співробітникові закладу, якому ви платите і який повідомляє вам час, коли ви повинні повернути свою річ. Але за цим зображенням стоїть цілий всесвіт, де різні співробітники беруть участь в обробці вашої пральні. Останній виконує кілька певних кроків, щоб запропонувати вам найкращу якість прання та бездоганний результат.

Багатоетапний процес

Будь то одяг, постільна білизна або конкретний текстиль, цей процес розбитий на кілька етапів:

Збір і сортування білизни: після укладання білизну спочатку сортують за характером волокна, кольором, а потім ступенем забруднення.

Прання: здані на зберігання речі потім переходять на стадію прання в спеціальних пральних машинах, призначених для професіоналів. Вони мають більшу місткість і більш ефективні, що дає їм змогу працювати більшу частину дня. У них також є спеціальні програми, призначені для найделікатніших тканин. У них також є спеціальний асортимент мийних засобів для оптимального прання і результатів.

Сушка: так само, як і для прання, хімчистки оснащені професійними сушарками великої потужності, що дають змогу висушити білизну за короткий час, зберігаючи водночас волокна кожного текстилю.

Прасування: щоб запропонувати клієнту оптимальний результат, прасування є обов'язковим етапом, будь то одяг, сорочки або домашня білизна. Цей крок можна виконати за допомогою традиційних прасок, але для більшої продуктивності та ергономіки прасування можна виконувати за допомогою спеціальних машин.

Складання: після прання, сушіння і прасування текстиль дбайливо складається з використанням дуже специфічної техніки, щоб не створювати непривабливих складок і надати покупцеві текстиль, готовий до носіння або використання.

Пакування та доставка замовнику: щоб зберегти всю свіжість і оптимальний результат чистої та випрасуваної білизни, хімчистки поміщають її в чохол, що герметично закривається.

Автор: Мир переводов
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
5 (голосов: 35)

Комментарии:

 • avatar
  FitzRash - 28.07.2023, 14:59
  Это уже далеко не новость, я об этом пару месяцев назад читал.
 • avatar
  Kayloplus - 28.07.2023, 15:16
  Читаєш це і думаєш ...
 • avatar
  bafomet69 - 28.07.2023, 15:54
  соглашусь с автором
 • avatar
  niktoinikogdaverno - 28.07.2023, 16:09
  Читаешь это и думаешь...
 • avatar
  DeS777 - 28.07.2023, 16:56
  Відмінний матеріал. Спасибі і пишіть ще, тільки картнок замало!
 • avatar
  LexDex6 - 28.07.2023, 17:13
  Абсолютно согласен
ВВЕРХ