Як вибрати килим для вітальні?

Мир переводов : Бизнес
, 15:15
144
510
килим

Килим, який є центральною прикрасою вітальні, привносить у кімнату нотку стилю і святковості. Декоративний, але водночас зручний і теплий, він дає змогу створити куточок-кокон і візуально розмежувати вітальню. Оскільки у вітальні це теж важливо, вибирати цей аксесуар на https://comfort-room.com.ua/ слід дуже ретельно. Якщо насамперед килим у вашій вітальні має бути вам до смаку, важливо, щоб він гармоніював зі стилем і меблями кімнати.

Які розміри слід враховувати для килима у вітальні?

Розмір є одним з найбільш важливих параметрів, які слід враховувати при виборі килима для вітальні. Безумовно, площа вітальні та розстановка в ній меблів також є факторами, які необхідно враховувати. Слід зазначити, що килимок призначений для покриття достатньої площі, щоб забезпечити збалансований зовнішній вигляд. Тому, щоб уникнути будь-якої помилки, необхідно буде виміряти кімнату, а також меблі, з яких вона складається.

Роль килима в кімнаті

Перш ніж вибрати правильні розміри, спочатку поставте собі правильні запитання про роль, яку відіграватиме ваш килим. Наприклад, якщо у вас великий простір і ви хочете розмежувати зону вітальні від решти, віддайте перевагу килиму, що обрамляє якомога більше меблів. Добре підібраний, він діє як другий поверх у кімнаті.

Для гармонійної візуалізації враховуйте розміри дивана, крісла, журнального столика і будь-яких меблів, які є частиною невеликої зони відпочинку.

З іншого боку, ви можете взяти килим, який тільки підкреслить фокус вітальні. Знаючи, що ця точка зазвичай зайнята журнальним столиком, килим має бути більшим. В ідеалі він має бути досить широким, щоб ви могли розвернутися навколо столу, залишаючись на килимку.

Правильне розташування

Якщо підібрати правильний розмір килима для вітальні досить складно, розташування також є параметром, який не можна випускати з уваги. Якщо ви хочете слідувати сучасним тенденціям декору, не соромтеся грати з багатошаровістю. Помістіть його під журнальним столиком з диваном і кріслами по краях.

Якщо у вас досить велика вітальня, то меблі в зоні ТВ можна поставити навіть на килим. При цьому необхідно стежити за тим, щоб вони трохи перевищували меблі, не захаращуючи кімнату. Що стосується маленьких віталень, то кілька місць підлоги рекомендується залишати відкритими, щоб ще більше не звужувати площу.

Крім естетичного аспекту килима, при виборі місця слід враховувати і його практичну сторону. Залежно від поверхні вашої вітальні і розміщення меблів вам доведеться знайти ідеальне положення, щоб не заважати руху у вітальні.

З іншого боку, в разі обмеженого простору ви повинні переконатися, що килим не закриває двері або шафу. Це може пошкодити його досить швидко.

Ще один важливий момент: ризик посковзнутися для деяких моделей. Щоб уникнути такого роду нещасних випадків, найкраще відсунути килим від дверей у вітальню або навіть покласти під нього нековзний килимок.

Яким кольорам ви віддаєте перевагу?

Ваша вітальня не може бути стильною, якщо колір килима не поєднується з іншими. Щоб пом'якшити все або внести оригінальність, колір килима має бути обраний відповідно до стін, штор, а також світла.

Ваша вітальня не може бути стильною, якщо колір килима не поєднується з іншими. Щоб пом'якшити все або внести оригінальність, колір килима має бути обраний відповідно до стін, штор, а також світла.

Як ви вже зрозуміли, необхідно знайти правильне поєднання кольорів, щоб створити приємну і врівноважену атмосферу.

Автор: Мир переводов
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
5 (голосов: 36)

Интересное по теме:

больше новостей

Комментарии:

  • avatar
    ILKINOID - 5.06.2023, 13:13
    Очень интересно! Судя по некоторым откликам ….
  • avatar
    IrinaKisulka - 5.06.2023, 13:53
    Дуже пізнавально, респект
  • avatar
    Mrdo0ob - 5.06.2023, 14:02
    Невероятно!
  • avatar
    bumshakalaka071 - 5.06.2023, 14:52
    Коротше, справа до ночі. Після статті реально розморило ... Пішов спати.
  • avatar
    petu4 - 5.06.2023, 15:06
    просто афигенно !!!!))
  • avatar
    SAM_POSEBE - 5.06.2023, 15:56
    Спасибо, статья очень помогла.
  • avatar
    sp3cc - 5.06.2023, 16:17
    Вот так история!
  • avatar
    bivolt - 5.06.2023, 16:49
    Пожал бы руку автору, и дал по морде всем его ненавистникам.
  • avatar
    Stalin2281 - 5.06.2023, 17:08
    было интересно вас почитать, спасибо и удачи!
  • avatar
    NotSoHazy - 5.06.2023, 17:43
    Велике спасибі, прикольно написано креативно
  • avatar
    Kalinkadze - 5.06.2023, 18:06
    Нормусь
  • avatar
    pingwin_prm - 5.06.2023, 18:57
    подкупила искренность статьи
  • avatar
    AGelm - 5.06.2023, 19:13
    Реальная тема
  • avatar
    seesaw - 5.06.2023, 19:48
    Громкий заголовок и статья норм - можно ловить траф с ПС
  • avatar
    sashastav - 5.06.2023, 20:02
    Отличная Инфа
  • avatar
    Origaki - 5.06.2023, 20:58
    прочитала с удовольствием
  • avatar
    PimpimZip - 5.06.2023, 21:11
    Мені, наприклад є чим поділитися, думаю не тільки мені.
  • avatar
    usernames_ended - 5.06.2023, 21:44
    Читаєш це і думаєш ...
  • avatar
    isl02 - 5.06.2023, 22:15
    Завжди приємно читати розумних людей. Дякуємо!
  • avatar
    ARTEM231 - 5.06.2023, 22:43
    щось в цьому є, безумовно
  • avatar
    Freiflug - 5.06.2023, 23:14
    було цікаво вас почитати, спасибі і удачі!
  • avatar
    Eva12345 - 5.06.2023, 23:46
    реальна тема
  • avatar
    unretables - 6.06.2023, 00:13
    Класс! Афтару респект!
  • avatar
    BayondGregor - 6.06.2023, 00:49
    вирішив допомогти і Разшарив статтю в соц. мережах
  • avatar
    Vladsan - 6.06.2023, 01:09
    Благодарствую, полезная вещь.
  • avatar
    Krovin - 6.06.2023, 01:57
    Блестящая идея
  • avatar
    denis_kv - 6.06.2023, 02:16
    щось в цьому є, безумовно
  • avatar
    SSDdisk - 6.06.2023, 02:50
    Сайт супер, побольше бы таких!
  • avatar
    Shopping4u - 6.06.2023, 03:07
    я в восторге от Вашего стиля
  • avatar
    FuckUpYourRReality - 6.06.2023, 03:50
    Я звичайно, мало, що тямлю в даній темі, але постараюся осилити.
  • avatar
    djkrikunov - 6.06.2023, 04:07
    Пора автору памятник поставить при жизни. Кто за?
  • avatar
    Vhqpunsh - 6.06.2023, 04:49
    Побольше б таких постов на блоге.
  • avatar
    andreyops - 6.06.2023, 05:10
    круто
  • avatar
    Xuligan_2017 - 6.06.2023, 05:54
    Невероятно!
  • avatar
    sw99t - 6.06.2023, 06:10
    статья неплохая но название как-то не очень
  • avatar
    terpincode - 6.06.2023, 06:46
    Добавил в закладки
  • avatar
    Rampzes - 6.06.2023, 07:02
    мудро
  • avatar
    kristina_karpova - 6.06.2023, 07:48
    автору спасибо за пост !!
  • avatar
    Calvito1 - 6.06.2023, 08:04
    Дуже цікаво! Судячи з деяких відгуків ....
  • avatar
    Morouze - 6.06.2023, 08:59
    Было интересно почитать!!!
  • avatar
    WWCD420 - 6.06.2023, 09:12
    После прочтения даже мне тема стала интересна.
  • avatar
    beetrootfollower - 6.06.2023, 09:40
    Очень хороший пост! Спасибо за проделанную работу!
  • avatar
    megaki - 6.06.2023, 10:00
    ну, нічо так ... в загальному.
  • avatar
    Daun_Suka - 6.06.2023, 10:50
    Портал просто супер!
  • avatar
    Kristaofer - 6.06.2023, 11:02
    тема реально стара
  • avatar
    MorsPrincip - 6.06.2023, 11:54
    Чудово ..
  • avatar
    dosmot - 6.06.2023, 12:03
    Help! У автора автограф можно взять?
  • avatar
    leovlz2016 - 6.06.2023, 12:53
    Достаточно интересная и познавательная тема
  • avatar
    Aleks1982nino - 6.06.2023, 13:03
    Мне, например есть чем поделиться, думаю не только мне.
  • avatar
    patriarhkirill - 6.06.2023, 13:43
    погоджуся з автором
ВВЕРХ