Прокачай свій смартфон

Мир переводов : Бизнес
, 01:41
112
494
смартфон

Функціональність смартфонів постійно зростає, розміри дисплея збільшуються, а корпус стає тоншим. У цих нововведень є і зворотна сторона: гаджети все більше схильні до пошкоджень і вимагають відповідного захисту.

Подряпини, сколи і тріщини невід'ємно переслідують смартфон на всьому протязі його життєвого циклу. Будь то банальна неакуратність або випадковість, він часто падає на асфальт, плитку або інше тверде покриття, що може привести до істотних пошкоджень. Особливо це неприємно у випадку з новеньким пристроєм, купленим за чималі гроші. Виходом буде покупка захисного чохла, який візьме «удар на себе», зберігши смартфон і заощадивши кошти, які його власник міг витратити на ремонт. Купити чохли та стекла можна в спеціалізірвоанних інтернет-магазинах. Вибір величезний, з наявністю проблем немає, а зручний пошук дозволить без зусиль знайти аксесуар для потрібної моделі.

Види чохлів

  • Протиударний бампер. Бампер-це рамка, що закриває бічні сторони смартфона. Такий чохол забезпечує найпростішу захист смартфона. Рамка мінімально збільшує розміри пристрою і не приховує зовнішній вигляд гаджета — тильна і лицьова частина залишаються відкритими, а для доступу до роз'ємів передбачені спеціальні вирізи.
  • Найпоширенішими видами чохлів залишаються накладки. Вони невибагливі в догляді, їх легко замінити, плюс вони забезпечують відмінний захист всіх поверхонь смартфона, не рахуючи екрану. Накладки закривають задню частину і боки пристрою.
  • Футляр являє собою простий кишеньку з тканини або шкіри, в який поміщається смартфон. Він фіксується ремінцем або кнопкою-засувкою.
  • Фліп-кейс по конструкції нагадує знайомі нам телефони-розкладачки. Задня частина чохла йде з жорсткою стінкою і бічними кріпленнями, що утримують смартфон, а передня закриває дисплей і відкидається вниз, коли необхідно скористатися екраном.
  • Чохол-книжка має багато спільного з фліп-кейсом, в тому числі аналогічні матеріали виготовлення і слабкі сторони. Він відрізняється тільки тим, що його половинки відкриваються аналогічно звичайній книжковій обкладинці.
  • Спортивний чохол і аква-бокси. Окрема категорія чохлів призначена для активних людей, які не можуть розлучитися зі смартфоном навіть під час занять спортом. Спортивні чохли надійно захистять смартфон, зберігаючи зручність його використання. Їх можна закріпити на руці, нозі або поясі.

Обирається чохол завжди по моделі і діагоналі смартфона, а вже дизайн за особистими уподобаннями.

Автор: Мир переводов
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
5 (голосов: 33)

Комментарии:

  • avatar
    DENisVali - 30.04.2023, 02:03
    круто
  • avatar
    sluthunt42 - 30.04.2023, 02:51
    Очень хороший пост! Спасибо за проделанную работу!
  • avatar
    m3owcom - 30.04.2023, 03:05
    Я звичайно, мало, що тямлю в даній темі, але постараюся осилити.
  • avatar
    severostro - 30.04.2023, 03:44
    ну, ничо так… в общем.
  • avatar
    Plsdieden - 30.04.2023, 04:13
    Коротше, справа до ночі. Після статті реально розморило ... Пішов спати.
  • avatar
    katewelle - 30.04.2023, 04:56
    Хм ... У кожного Абрама своя програма.
  • avatar
    ebash0 - 30.04.2023, 05:07
    Мне все понравилось
  • avatar
    Reartemut - 30.04.2023, 05:52
    Help! У автора автограф можна взяти?
  • avatar
    serezhazolotoy - 30.04.2023, 06:13
    супер оригінально
  • avatar
    SuhrobH - 30.04.2023, 06:55
    щось в цьому є, безумовно
  • avatar
    kakosik - 30.04.2023, 07:12
    Вот так история!
  • avatar
    alkomod - 30.04.2023, 07:50
    Хе-хе, мій перший коммент :)
  • avatar
    denis_kv - 30.04.2023, 08:13
    Дуже пізнавально. Дякуємо.
  • avatar
    morph1num - 30.04.2023, 08:44
    Велике спасибі, прикольно написано креативно
  • avatar
    ruonion - 30.04.2023, 09:18
    Привіт! Пропоную обмін постовими з вашим блогом.
  • avatar
    confhevgej - 30.04.2023, 09:53
    отличный пример стоящего контента
  • avatar
    vetl_kh - 30.04.2023, 10:07
    Сайт просто чудовий, порекомендую всім знайомим!
  • avatar
    twotwo8 - 30.04.2023, 10:49
    я вже писала про це в своєму блозі
  • avatar
    Nemesis95 - 30.04.2023, 11:09
    Я вот думаю, а где Вы материал взяли для этой статьи? Неужели из головы?
  • avatar
    max2777 - 30.04.2023, 11:49
    Вот это да!
  • avatar
    Dorofansberg - 30.04.2023, 12:01
    Спасибо за статью оказалась очень полезной.
  • avatar
    busily - 30.04.2023, 12:50
    Да вы сказочник
  • avatar
    MBalich - 30.04.2023, 13:02
    5кА! Відмінний пост!
  • avatar
    VVA99 - 30.04.2023, 13:48
    спасибо за интересную ретроспективу!
  • avatar
    John_Silver888 - 30.04.2023, 14:11
    Очень познавательно. Спасибо.
  • avatar
    stanislauskiy - 30.04.2023, 14:54
    Про що глаголят всі ці люди в коментах?
  • avatar
    cutebegemot - 30.04.2023, 15:01
    Я вот думаю, а где Вы материал взяли для этой статьи? Неужели из головы?
  • avatar
    Modelicus - 30.04.2023, 15:46
    Отличная Инфа
  • avatar
    Ptenchic - 30.04.2023, 16:05
    Абсолютно согласен
  • avatar
    CrabCrap - 30.04.2023, 16:46
    Может Ваш сайт даже поднимется в выдаче за такой материал.
  • avatar
    blvsdxgtr - 30.04.2023, 17:01
    Благодарствую, полезная вещь.
  • avatar
    glucon - 30.04.2023, 17:51
    Добавлю эту статью в закладки.
  • avatar
    solominator228 - 30.04.2023, 18:12
    И правда креатив…супер!
  • avatar
    Rymshin - 30.04.2023, 18:55
    С уводольствием пожал бы автору руку, его сайт - чудо.
  • avatar
    JingaJanga - 30.04.2023, 19:01
    Ну жесть звичайно ...
  • avatar
    isitWho - 30.04.2023, 19:43
    Я вот думаю, а где Вы материал взяли для этой статьи? Неужели из головы?
  • avatar
    Creor - 30.04.2023, 20:10
    Мне, например есть чем поделиться, думаю не только мне.
  • avatar
    VitMercer - 30.04.2023, 20:46
    Интересует размещение рекламы на вашем сайте.
  • avatar
    moon6969 - 30.04.2023, 21:09
    Дякую за цікавий матеріал!
  • avatar
    ruslanqoon - 30.04.2023, 21:50
    Сайт просто замечательный, порекомендую всем знакомым!
  • avatar
    SuperLeha123 - 30.04.2023, 22:04
    ИМХО сенс розкритий від А, до Я, автор вичавив все що можна, за що йому респект!
  • avatar
    Lenya56 - 30.04.2023, 22:56
    Монетизацией лучше займитесь. А так отлично!
  • avatar
    kulikE - 30.04.2023, 23:13
    Добавил в закладки
  • avatar
    forevergothigh - 30.04.2023, 23:57
    Пожал бы руку автору, и дал по морде всем его ненавистникам.
  • avatar
    Moon_Ayuaeyaeya - 1.05.2023, 00:01
    Сенкс. Интересно, и вообще полезный у Вас сайт
  • avatar
    alice_alix - 1.05.2023, 00:55
    Не верю.
  • avatar
    shakurrr - 1.05.2023, 01:00
    Мало почуттів .. але красиво ...
  • avatar
    Mabut - 1.05.2023, 01:52
    Радує, що сайт постійно розвивається. Така стаття тільки додасть йому популярності.
  • avatar
    Ktylxo - 1.05.2023, 02:00
    Тільки золоті руки могли набити такий прикольний матеріал
  • avatar