Автоломбард: переваги кредиту під заставу авто

Мир переводов : Экономика
, 23:34
0
1934

АвтоломбардАвтоломбард - це фінансова установа, в якому можна швидко оформити кредит під заставу транспортного засобу. Сума позики залежить від вартості автомобіля, терміну його експлуатації і технічного стану.

Заставою може виступати як транспортний засіб вітчизняного виробництва, так і іноземного. Що стосується умов угоди, то в кожному конкретному випадку вони індивідуальні.

Деякі автоломбарди, з метою розширення клієнтської бази як заставне майно можуть приймати не тільки легкові автомобілі, а й інші ліквідні транспортні засоби (мотоцикли, трактори, автобуси, вантажні авто та ін.). Як правило, люди звертаються в автоломбарди, так як оформити в них кредит набагато простіше і вигідніше, ніж в іншій фінансовій установі.

Далі, ми розглянемо основні переваги таких організацій, а розповість нам про це співробітник компанії "Альфа Ломбард", в якій безпосередньо можна взяти кредит під заставу авто в Алмати та Астані.

Ключові переваги автоломбардів:

  1. Швидкість прийняття рішення. Процедура проведення оціночної експертизи займає не більше 10 - 15 хвилин, після закінчення яких позичальник дізнається рішення автоломбарду з приводу видачі позики. Причому для отримання грошових коштів не доведеться нікуди їхати, вони видаються на місці.
  2. Зручний графік погашення. При оформленні кредиту в банківській установі у позичальника рідко є можливість достроково виплатити борг без оплати штрафних санкцій, автоломбард ж дозволяє погашати позику раніше терміну, зазначеного в договорі, на вигідних для клієнта умовах.
  3. На відміну від банків, автоломбарди видають кредити на будь-які цілі, причому їх абсолютно не цікавить кредитна історія клієнта.
  4. Можливість оформлення позики без поручителя і довідки, що підтверджує розмір доходу позичальника.
  5. Крім кредиту під заставу транспортного засобу автоломбарди надають послуги з реалізації авто в найкоротші терміни і за максимально вигідною для продавця вартості.
  6. Відсутність обмежень за формою видачі кредиту. Позикові кошти можуть бути видані готівкою, перераховані на розрахунковий рахунок або кредитну карту клієнта.

Звертаючись в автоломбард, власник транспортного засобу може не турбуватися про збереження свого автомобіля. На відміну від банків ці фінансові організації дуже відповідально ставляться до заставного майна. Причому позичальнику навіть буде надано безкоштовне місце на стоянці, але цей нюанс обов'язково повинен бути зазначений в договорі. Крім того в контракті повинні бути прописані імена людей, відповідальних за зберігання транспортного засобу.

Висновки

Автоломбард - це одне з найкращих рішень раптово вознікнувшіх фінансових проблем. Так як тільки там ви зможете отримати кредит з максимально вигідними умовами і в найкоротші терміни.

Автор: Мир переводов
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
5 (голосов: 177)

Комментарии:

ВВЕРХ