ПОДПИСАТЬСЯ НА НОВОСТИ
Подписка по Email - новости

Отменить подписку
114

Вибираємо гарне бюро перекладів

2017
25
Сен
Admin
viewsПросмотров: 346         commentsКомментариев: 0

бюро перекладівЗбираючись за кордон, люди не завжди можуть похвалитися володінням іноземної мови. Але не відкладати ж поїздку через це. Тим більше, сьогодні можна знайти безліч організацій, які допоможуть зробити переклад паспорта або інших документів. Але як дізнатися, що в обраному бюро працюють професіонали, які роблять свою роботу гарантовано якісно?

Про це нам розповість співробітник київського бюро перекладів "Документ": http://perevod-documentov.kiev.ua/contacts/, в якому кожен житель столиці може замовити усний та письмовий переклад, легалізацію документів, апостиль та нострифікацію на більш ніж 50 мов світу.

Критерії вибору бюро перекладів

Щоб знати, що замовлення, яке ви робите, виконають добре, при виборі бюро перекладів слід звернути увагу на деякі ознаки, які відрізняють профі від новачків:

  • Фізична присутність. Фірма, яка надає перекладацькі послуги повинна існувати не тільки онлайн, але і мати офіс в реальному світі. Обов'язкова наявність адреси, телефону і корпоративної пошти;
  • Маркетинг і реклама. Вкладення в ці сфери обов'язково присутні у солідного бюро перекладів. Тому, якщо немає хорошого сайту, якісних текстів і «продаючих» модулів, то, швидше за все, тут працюють новачки;
  • Приклади. Якщо організація знаходиться на ринку перекладацьких послуг вже давно, то вона крім стандартної роботи, «обростає» додатковими проектами. Це можуть бути різні новини, ведення блогів, розсилки і т. п. Інформація про це знаходиться на офіційному сайті. Тут же повинні бути присутніми приклади перекладів, зроблені фахівцями цього бюро. Якщо їх немає, то, в крайньому випадку, зверніться до менеджера і поясніть своє бажання їх подивитися;
  • Рекомендації. Це найкращий критерій вибору надійного бюро перекладів. Зверніться до знайомих, друзів. Можливо, вони вже зверталися кудись і можуть дати вам пораду, яку організацію вибрати.

Сьогодні у кожному великому місті є просто неймовірна кількість бюро перекладів, саме тому наведені критерії дозволять вам не помилитися у виборі.

Автор:
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
5   (голосов: 4)
Читайте также:
Как открыть бюро переводов
Как открыть бюро переводов
Рост притока иностранных туристов в нашу страну способствует повышению спроса...
2013
21
Дек
Admin
Просмотров: 1411 Комментариев: 1
Как выбрать бюро переводов
Как выбрать бюро переводов
Что же делать, когда вы нуждаетесь в переводе таких документов? Самый простой...
2014
24
Сен
Admin
Просмотров: 918 Комментариев: 0
Выбираем бюро переводов
Выбираем бюро переводов
Чтобы перевести документы нужно обратиться в профессиональное агентство ...
2014
27
Сен
Admin
Просмотров: 929 Комментариев: 0
 1   2    3    4    5    ...  9  

Чтобы добавить комментарий нужно авторизироваться.
Авторизируйтесь используя Yandex Google Вконтакте Mail.ru Twitter