Розширювачі колісних арок для квадроцикла: Основні види

Мир переводов : Авто
, 21:09
0
2318

Розширювачі колісних арок для квадроцикла

Перш за все, квадроцикл призначений для їзди по бездоріжжю і важкопрохідних ділянках. Така місцевість має на увазі наявність великої кількості каменів бруду і різного дрібного сміття. В силу того, що кузов квадроцикла володіє відкритою конструкцією, все це летить на мотовсюдихід і на водія. У цьому випадку на допомогу приходять розширювачі колісних арок.

У розширювачів є дві основні функції:

 • Захист квадроцикла і водія від бруду і каменів;
 • Унікальний зовнішній вигляд.

Крім основних, є у розширювачів і додаткові функції. З розширеними арками можна без роздумів ставити ширшу гуму або ж розширювачі колісної бази. А ці пристосування, в свою чергу, сприятливо позначаються на управлінні, стійкості і прохідності квадроцикла.

Як бачите, розширювачі колісних арок не тільки захищають від бруду, а ще й дають можливість установки додаткових аксесуарів. Саме завдяки такій практичності розширювачі і отримали таку високу популярність серед квадроціклістов.

Види розширювачів колісних арок для квадроциклів

Все розширювачі можна розділити на дві великі групи:

 1. універсальні;
 2. та спеціалізовані.

Універсальні підходять практично для всіх квадроциклів, а спеціалізовані виготовляються під конкретні моделі. Тепер докладніше про кожен з видів.

Універсальні розширювачі колісних арок

Як правило, такий тип розширювачів виготовляється з гуми і являє собою суцільну смугу зі спеціальним жолобом для кріплення на стандартне крило. Для того, щоб встановити такі розширювачі потрібно:

 • Розрізати смужку на 4 частини;
 • Закріпити розширювачі за допомогою заклепок, саморізів або болтів;
 • Встановити армуючий дріт.

Армований дріт необхідна для того, щоб розширювачі не втрачали початкову форму. Також дріт потрібен для підгонки розширювача по кузову.

З переваг такого виду розширювачів виділимо їх:

 1. практичність;
 2. простоту конструкції;
 3. невисоку вартість.

До мінусів віднесемо:

 1. Неестетичний вигляд;
 2. Невисоку надійність (втрата форми, розтріскування, вицвітання).

Проте, універсальні розширювачі підкуповують саме своєю невисокою ціною, так що на мінуси квадроціклісти вже і не звертають увагу.

Оригінальні розширювачі

http://kvadrodrive.com/Aksessuary-dlya-kvadrocikla/rasshiriteli-arok-dlya-kvadrocikla/Якщо ж ви хочете надійні розширювачі колісних арок, які будуть не тільки ефективно і надійно захищати вас від бруду, а ще й привабливо виглядати - потрібно звернути увагу на оригінальні аксесуари від виробника квадроцикла.

Будь-який фахівець порадить для тюнінгу використовувати оригінальні аксесуари від виробника. І в цьому є сенс, адже такі деталі розробляються з урахуванням всіх особливостей певної моделі квадроцикла. Саме тому оригінальні розширювачі арок забезпечують найбільш ефективний захист від бруду і прекрасно поєднуються з дизайном.

Встановлення розширювачів вкрай просте, а в комплекті йдуть всі необхідні деталі та інструкція. Так що монтаж розширювачів колісних арок не повинен викликати труднощів.

Переваги оригінальних розширювачів:

 1. висока ефективність;
 2. естетичний вигляд;
 3. відмінна якість;
 4. простота установки.

Звичайно ж, є у такого типу аксесуарів і свої недоліки:

 1. Перш за все, це висока ціна;
 2. Також є ймовірність того, що оригінальних розширювачів не опиниться в наявності, так що доведеться їх замовляти і чекати.

Аналоги оригінальних розширювачів

Але обидва ці недоліки нівелюються, якщо зробити свій вибір у бік не оригінальних розширювачів. Наприклад, варто звернути увагу на продукцію американських брендів Maier і Rick's Performance. Ці розширювачі арок не поступаються в якості і надійності оригінальним аксесуарам. Крім того, деталі від тюнінгових компаній, як правило, обходяться дешевше оригінальних.

Автор: Мир переводов
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
5 (голосов: 153)

Интересное по теме:

больше новостей

Комментарии:

ВВЕРХ