Що таке торрент-трекер?

Мир переводов : Интернет
, 13:43
0
1897

ТоррентУ класичній технології торрентів неможливо повністю відмовитися від сервера, який здійснює взаємодію між комп'ютерами. Він називається торрент-трекер і зазвичай також виконує функцію інтернет-сайту (наприклад, torrent-baza), з якого потрібно завантажувати торрент-файли.

Торрент-файл - це файл з розширенням .torrent, який зазвичай має розмір 15-50 Кб та містить службову інформацію про відвантажені дані і торрент-трекери, які здійснюють взаємодію по даній роздачі.

Торрент-трекер діляться на відкриті і закриті:

  • У закритих торрент-трекерах використовується система реєстрації та обліку рейтингу кожного учасника. У кожного трекера існують необхідні обмеження на рейтинг. Рейтингом називається співвідношення завантаженої інформації до відданої. Бажано тримати це співвідношення близько 1. У цьому випадку у вас буде однаковий обсяг завантаженої і відданої інформації. Такий рейтинг відображає сам дух торрентів, що передбачає рівні права для всіх учасників. Але зазвичай «нормальним» рейтингом на торрентах вважається 0.3 або 0.5 - ви зможете скачати більше інформації, ніж роздати. Якщо ваш рейтинг впаде нижче за це значення, скачування нових торрент-файлів буде неможливим - необхідно буде спочатку підняти свій рейтинг на вже завантажених;
  • Відкриті торрент-трекери користуються більшою популярністю. У них не потрібно реєструватися або підтримувати рейтинг. Всім бажаючим доступне скачування будь-якого торрент-файлу. При цьому відкриті торрент-трекери є більш масовими.

При скачуванні файлу зазвичай на веб-сторінці показано поточну кількість сідів (користувачі, що роздають потрібні вам дані). Чим більше ця кількість - тим краще, оскільки відсутність сідов означає повну неможливість скачування.

Викачування торентів можливо і зовсім без участі трекерів (тобто спеціальних серверів-координаторів). Одна з можливостей - це Magnet-link або Magnet-посилання - «магнітне», або «жорстке» посилання - це відносно новий спосіб поширення торрентів. У цьому «посиланні», яке просто є рядком тексту, знаходиться контрольна сума файлів, що дозволяє обійтися без використання .torrent-файлів з трекерів. Ви можете з легкістю копіювати і передавати це посилання своїм друзям.

Автор: Мир переводов
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
5 (голосов: 163)

Интересное по теме:

больше новостей

Комментарии:

ВВЕРХ