Переваги навчання в Австралії

0
1881

учеба в австралииЧи знаєте ви, що Австралія, незважаючи на те, що її населення складає всього 23 мільйони, займає третє місце в світі за кількістю іноземних студентів, поступаючись тільки Великобританії та Сполученим Штатам? Це не здивує, якщо згадати про те, що в Австралії знаходяться 7 зі 100 кращих університетів світу! Насправді, Австралія, де 1100 австралійських навчальних закладів пропонують більше 22 тисяч навчальних курсів, перевершує такі країни, як: Німеччина, Нідерланди і Японія, займаючи восьме місце в Рейтингу національних систем вищої освіти Universitas 2012 U21.  До речі, завдяки компанії studinter.ua, вища освіта в Австралії тепер доступна і українцям.

Високі академічні показники заслуговують на повагу, але навчальним закладам не поступаються також і міста, в яких вони безпосередньо знаходяться. П'ять з австралійських міст входять в число 30 кращих міст світу для студентів за такими показниками, як: контингент студентів, доступність, якість життя і можливості працевлаштування - всі ці аспекти важливі для студентів при виборі найбільш підходящого місця для навчання. Крім того, уряд Австралії щорічно виділяє понад $ 200 млн. на міжнародні стипендії, що дозволяють студентам отримати цінний досвід навчання в системі освіти цієї країни, який розширить їх подальші кар'єрні перспективи.

Вас якась цікавить конкретна галузь знань? Тоді є велика ймовірність того, що в Австралії ви знайдете те, що вам близьке - принаймні, один австралійський університет входить в число 50 кращих університетів світу в таких областях, як: природні науки і математика, біологічні та сільськогосподарські науки, клінічна медицина і фармацевтика, а також фізика.

З таким вражаючим рівнем освіти не дивно, що сьогодні понад 2,5 млн. колишніх іноземних студентів після навчання в Австралії вступають в життя з намірами змінити світ на краще. У число деяких з цих студентів входять кращі уми світу. 15 нобелівських лауреатів є вихідцями з Австралії, а більше 1 млрд. чоловік у всьому світі щодня користуються австралійськими відкриттями та інноваціями, такими як: пеніцилін, ЕКО, ультразвук, Wi-Fi, біонічне вухо, вакцина проти раку шийки матки та авіаційні записуючі пристрої "Чорний ящик". І все це для того, щоб зробити кращим як своє життя, так і життя інших людей.

Автор: Мир переводов
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
5 (голосов: 176)

Интересное по теме:

больше новостей

Комментарии:

ВВЕРХ