ПОДПИСАТЬСЯ НА НОВОСТИ
Подписка по Email - новости

Отменить подписку
117

Автоматичні установки газового пожежогасіння

2017
12
Янв
Admin
viewsПросмотров: 552         commentsКомментариев:

Автоматична установка газового пожежогасінняВогнегасні гази є найсучаснішим і ефективним засобом боротьби з вогнем. Вони дозволяють не тільки швидко погасити пожежу, але і забезпечити збереження майна, в тому числі, самого вимогливого по відношенню до зберігання: цінних паперів, культурних цінностей, електронного обладнання. Ефект пожежогасіння газів заснований на різкому зниженні концентрації кисню в осередку пожежі.

Автоматичні установки газового пожежогасіння (АУГП) представляють собою комплекс засобів пожежогасіння з використанням газової вогнегасної речовини. До речі, в Москві замовити АУГП можна в компанії www.01audit.ru.

Склад автоматичних установок газового пожежогасіння

Автоматична установка газового пожежогасіння складається з:

  • Модулів газового пожежогасіння;
  • Газової вогнегасної речовини;
  • Розподільного пристрою;
  • Насадок і трубопроводів.

Модулі газового пожежогасіння служать для зберігання і випуску в трубопровід вогнегасних газів. Вони розміщені в балоні, який обладнаний запірно-пусковим пристроєм (ЗПУ) і сифонною трубкою. Балони розрізняються матеріалом, з якого вони виготовлені, об'ємом (від 20 до 100 літрів) і тиском (65 і 150 бар). В якості матеріалу зазвичай використовують високоміцну леговану сталь. Деякі моделі балонів покриті зсередини полімером, що надає їм додаткову стійкість проти корозії. Конструкція запірно-пускового пристрою може бути також різною - приводиться в дію від піропатрона або електромагніту. Як правило, модулі газового пожежогасіння збираються в батареї з декількох модулів, проте, в приміщеннях невеликого об'єму, може встановлюватися і одиночний модуль.

В якості газових вогнегасних речовин використовуються:

  • Інертні гази: азот, аргон й їх суміші між собою (аргоніт, інерген та інші). Інертні гази є безпечними для навколишнього середовища і здоров'я людини;
  • Вуглекислота (СО2). Крім гасячого впливу, вуглекислота надає охолоджуючу дію на вогнище пожежі, завдяки утворенню «снігу» при її дроселюванні;
  • Хладони. Ці галогеномісткі вуглеводні володіють великою ефективністю гасіння вогню. Крім гасіння звичайних матеріалів, вони придатні для гасіння таких речовин, які при горінні не використовують кисень (деякі метали і металоорганічні з'єднання).

Розподільний пристрій (РП) призначений для пропуску вогнегасної речовини з модулів в магістральний трубопровід або колектор. Його конструкція являє собою вентильний пристрій у вигляді трійника, обладнаний запірним клапаном, а також механізмом, що дозволяє відкривати цей клапан. Управління розподільним пристроєм може здійснюватися як дистанційно (за допомогою електричного сигналу), так і вручну.

Насадка є кінцевою точкою газового трубопроводу, Вона служить для випуску і розпилення вогнегасного газового складу за рахунок його власного тиску. Кут розпилення становить 360 . Як правило, насадки встановлюються на стелі приміщення, однак, в разі локально-об'ємної схеми гасіння, можуть встановлюватися та в інших місцях.

Трубопроводи автоматичної установки газового пожежогасіння служать для транспорту газу від розподільного пристрою до насадок. Перетин трубопроводів повинен забезпечувати швидке підведення газу в зону загоряння. В пожежонебезпечних зонах застосовуються сталеві трубопроводи, для з'єднання модулів з магістральним трубопроводом або колектором, також допустиме застосування резинокордних шлангів високого тиску.

Автор:
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
0   (голосов: 11)
Читайте также:
Автоматика для ворот САМЕ
Автоматика для ворот САМЕ
В мире автоматики для дверных систем, ворот, безусловным лидеров является...
2015
9
Янв
Admin
Просмотров: 846 Комментариев: 0
Круглошліфувальні станки: Що потрібно знати?
Круглошліфувальні станки: Що потрібно знати?
Шліфування - це спосіб виготовлення деталі необхідної точності за допомогою...
2018
5
Март
Admin
Просмотров: 0 Комментариев: 0

Чтобы добавить комментарий нужно авторизироваться.
Авторизируйтесь используя Yandex Google Вконтакте Mail.ru Twitter