ПОДПИСАТЬСЯ НА НОВОСТИ
Подписка по Email - новости

Отменить подписку
114

Що таке поліпропілен?

2016
28
Ноя
Admin
viewsПросмотров: 513         commentsКомментариев: 0

поліпропіленПоліпропілен - це термопластичний синтетичний неполярний полімер, що відноситься до класу поліолефінів. Поліпропілен (ПП) [-CH2-CH (CH3) -] n є продуктом полімеризації пропілену C3H6. Його молекулярна структура була визначена італійським хіміком Дж.Натта в 1954 р., який відкрив таким чином найважливіший клас стереорегулярних полімерів. При цьому метильні бічні групи CH3 в ланцюгах поліпропілену можуть розташовуватися як регулярно, так і довільно. Саме просторове розташування бічних груп (CH3-) по відношенню до головного ланцюга в молекулах поліпропілену має для властивостей даного полімеру вирішальне значення, обумовлюючи унікальність його хіміко-фізичних властивостей. До речі, в РФ придбати поліпропілен ви можете на сайті proplast.ru.

поліпропіленУ промислових масштабах поліпропілен отримують за допомогою полімеризації пропілену C3H6 з використанням металоцінових каталізаторів або каталізаторів Циглєра-Ната. Необхідними умовами для здійснення полімеризації є наявність тиску не менше 10 атм. і температури до 80 ° C. Метод виробництва поліпропілену із застосуванням каталізатора Циглєра-Ната був розроблений в 1957 році, завдяки чому став можливим промисловий випуск поліпропілену, що складається головним чином з макромолекул ізотактичної структури. Крім ізотактичного, існують атактичний і синдіотактичний поліпропілени. Однак основна і найбільш важливий різновид - це поліпропілен, який має ізотактичну молекулярну структуру, яка відрізняється високою твердістю, міцністю, теплостійкістю і значним ступенем кристалічності.

поліпропіленПоліпропілен, володіючи підвищеною стійкістю до дії лугів, кислот, розчинів солей й інших неорганічних агресивних середовищ, не розчиняється у органічних рідинах при кімнатній температурі. При підвищеній температурі ж він набухає і розчиняється в бензолі, чотирихлористому вуглеці, ефірі і деяких інших розчинниках. Відрізняючись низьким ступенем вологопоглинання, поліпропілен має хороші електроізоляційні властивості в досить широкому температурному діапазоні.

Поліпропілен є легким кристалізуючимся матеріалом, який може проводитися у вигляді гранул, як забарвлених, так і незабарвлених. Фарбування здійснюють з використанням пігментів або органічних барвників. Розрізняють такі основні види поліпропілену, як гомополімери, або власне ізотактичний поліпропілен, зшитий поліпропілен (PP-X, PP-XMOD), металоціновий поліпропілен (mPP), блок-сополімер з етиленом, або сополімер, а також статистичний сополімер (random copolymer).

Автор:
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
0   (голосов: 6)
Читайте также:
Кто такие казаки-характерники?
Кто такие казаки-характерники?
Среди запорожских казаков были таинственные воины, которых называли ...
2012
5
Ноя
Admin
Просмотров: 2611 Комментариев: 3
Что такое синхронный перевод?
Что такое синхронный перевод?
Синхронный перевод - разновидность устного перевода который,...
2013
24
Июль
Admin
Просмотров: 1771 Комментариев: 1
Что такое экзамен ielts
Что такое экзамен ielts
Есть 2 варианта экзамена IELTS: General module и Academic module. General нужен...
2013
15
Сен
Admin
Просмотров: 1298 Комментариев: 0
 1   2    3    4    5    ...  16  

Чтобы добавить комментарий нужно авторизироваться.
Авторизируйтесь используя Yandex Google Вконтакте Mail.ru Twitter