ПОДПИСАТЬСЯ НА НОВОСТИ
Подписка по Email - новости

Отменить подписку
96

Ізофра: ефективний антибактеріальний препарат

2016
13
Ноя
Admin

ізофраДля лікування нежиті або ринітів бактеріальної етіології застосовують ізофру - ефективний і безпечний антибіотик. Його діючою речовиною є фраміцетін, який підходить для ЛОР терапії, як дорослим, так і дітям. Саме тому препарат вважається не тільки доступним, а й дуже популярним лікарським засобом для лікування синуситів, ринофарингітів і т. п.

Використовувати Ізофру для самолікування не рекомендується, оскільки застосування антибіотика в лікуванні ЛОР-захворювань не бактеріологічного походження може погіршити стан здоров'я хворого. Препарат має призначати ЛОР після того, як визначить доцільність використання саме цього антибіотика.

І навіть після призначення фахівцем, пацієнтам слід уважно прочитати інструкцію по застосуванню Ізофри, дотримуватися розпоряджень лікаря і знаходиться під наглядом ЛОРа в період терапії.

Показання до застосування

Антибіотик у вигляді спрею може застосовуватися в комплексному лікуванні таких хвороб ЛОР-органів, як:

  • Риніт;
  • Синусит (тільки у тих випадках, коли у пацієнта немає пошкоджень стінок пазух і носової перегородки);
  • Будь-які запалення, викликані інфекціями після рінохірургіі або в якості профілактичного заходу для запобігання виникнення захворювань після хірургічного втручання в носову порожнину або область дихальних шляхів.

Також Ізофру можуть призначати при гаймориті інфекційної етіології. Але, якщо перебіг захворювання гострий або протікає досить довго без необхідного лікування, тоді, крім цього антибіотика застосовують й інші фармацевтичні препарати для комплексної терапії. Категорично заборонено використовувати Ізофру при наявності травм кісткової структури порожнини або пазух, наприклад, для промивання після пункції.

В основному антибіотик використовують як один з ефективних препаратів для комплексного лікування ЛОР-органів. Його поєднують з такими засобами, які підвищують корисну дію Ізофри. Єдине, що потрібно пам'ятати - антибіотик не можна застосовувати разом з мазями або рідкими засобами, які борються проти грибкової інфекції, тому, що таке поєднання знижує його ефективність.

Автор:
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
5   (голосов: 1)

Чтобы добавить комментарий нужно авторизироваться.
Авторизируйтесь используя Yandex Google Вконтакте Mail.ru Twitter