ПОДПИСАТЬСЯ НА НОВОСТИ
Подписка по Email - новости

Отменить подписку
114

Найчастіші поломки iPhone

2016
24
Окт
Admin
viewsПросмотров: 541         commentsКомментариев: 0

поломки iPhoneЗ кожним роком «яблучна» техніка стає все популярнішою. За декілька десятиліть вона встигла перетворитися на справжній фетиш (в хорошому сенсі цього слова) для молоді та ділових людей. Говорити про переваги айфонів і айпадів немає жодного сенсу, тому що всі вони загальновідомі. А ось про найчастіші поломки, які зустрічаються в айфонах поговорити не гріх. Експерти склали перелік проблем, з якими власники «яблучної» техніки найчастіше звертаються до майстрів.

Тріснута задня панель

В останніх моделях проблема тріснутої панелі не так актуальна. Наприклад, власникам шостого айфона найчастіше потрібна заміна екрана. Про це повідомили співробітники сервісного центру «Apple-services», в якому можна замовити ремонт айфона в Москві. Однак тріснута задня панель все-таки була і залишається найбільш поширеною поломкою.

Заміна екрану

На другому місці за популярністю серед найчастіших поломок - є тріщина на екрані. Звертаємо увагу читачів, що заміна екрану iPhone 6 - це справа не з простих. Щоб зробити все максимально правильно, ефективно і надійно, необхідно звернутися до перевірених фахівців, які замінять екран вашого мобільного помічника швидко і якісно, ​​взявши із замовника помірну суму грошей.

Зміна контролера

Дуже часто власники «яблучної» техніки скаржаться на те, що батарея їх гаджета дивно поводиться: показує половину заряду, а через кілька хвилин телефон вимикається. Після того як девайс підключається до мережі, він знову демонструє достатню кількість заряду батареї. Настільки дивна поведінка може бути пов'язано з несправністю контролера. Втім, фахівці впевнені, що нерідко в таких випадках винна і сама батарея. У середньому термін служби айфоновской батареї становить три роки. Як правило, через тридцять шість місяців акумулятора телефону його потрібно замінити. Але в будь-якому випадку, не варто проводити ніяких ремонтних робіт самостійно. Техніка Apple занадто дорога і «чутлива». І якщо ви не є професіоналом в області ремонту айфонів, довірте цю роботу майстрам. Інакше ви можете завдати своєму телефону непоправної шкоди.

Автор:
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
5   (голосов: 6)
Читайте также:
Наука астрономия
Наука астрономия
Астрономия является одной из древнейших наук на земле. В сферу ее интересов...
2014
2
Июль
Admin
Просмотров: 946 Комментариев: 0
Замена стекла іPhone 5
Замена стекла іPhone 5
Процесс замены стекла іPhone 5 имеет свои особенности, обусловленные...
2014
22
Июль
Admin
Просмотров: 840 Комментариев: 0
Наиболее часто встречающиеся поломки телевизоров Panasonic
Наиболее часто встречающиеся поломки телевизоров Panasonic
Все телевизоры, время от времени ломаются (от поломки не застрахован никто,...
2014
14
Окт
Admin
Просмотров: 921 Комментариев: 0
 1   2    3  

Чтобы добавить комментарий нужно авторизироваться.
Авторизируйтесь используя Yandex Google Вконтакте Mail.ru Twitter