Найчастіші поломки iPhone

0
2201

поломки iPhoneЗ кожним роком «яблучна» техніка стає все популярнішою. За декілька десятиліть вона встигла перетворитися на справжній фетиш (в хорошому сенсі цього слова) для молоді та ділових людей. Говорити про переваги айфонів і айпадів немає жодного сенсу, тому що всі вони загальновідомі. А ось про найчастіші поломки, які зустрічаються в айфонах поговорити не гріх. Експерти склали перелік проблем, з якими власники «яблучної» техніки найчастіше звертаються до майстрів.

Тріснута задня панель

В останніх моделях проблема тріснутої панелі не так актуальна. Наприклад, власникам шостого айфона найчастіше потрібна заміна екрана. Про це повідомили співробітники сервісного центру «Apple-services», в якому можна замовити ремонт айфона в Москві. Однак тріснута задня панель все-таки була і залишається найбільш поширеною поломкою.

Заміна екрану

На другому місці за популярністю серед найчастіших поломок - є тріщина на екрані. Звертаємо увагу читачів, що заміна екрану iPhone 6 - це справа не з простих. Щоб зробити все максимально правильно, ефективно і надійно, необхідно звернутися до перевірених фахівців, які замінять екран вашого мобільного помічника швидко і якісно, ​​взявши із замовника помірну суму грошей.

Зміна контролера

Дуже часто власники «яблучної» техніки скаржаться на те, що батарея їх гаджета дивно поводиться: показує половину заряду, а через кілька хвилин телефон вимикається. Після того як девайс підключається до мережі, він знову демонструє достатню кількість заряду батареї. Настільки дивна поведінка може бути пов'язано з несправністю контролера. Втім, фахівці впевнені, що нерідко в таких випадках винна і сама батарея. У середньому термін служби айфоновской батареї становить три роки. Як правило, через тридцять шість місяців акумулятора телефону його потрібно замінити. Але в будь-якому випадку, не варто проводити ніяких ремонтних робіт самостійно. Техніка Apple занадто дорога і «чутлива». І якщо ви не є професіоналом в області ремонту айфонів, довірте цю роботу майстрам. Інакше ви можете завдати своєму телефону непоправної шкоди.

Автор: Мир переводов
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
5 (голосов: 192)

Интересное по теме:

больше новостей

Комментарии:

ВВЕРХ