Методи хімчистки килимів

Мир переводов : Бизнес
, 18:09
0
2649

хімчистка килимівНа сьогоднішній день існує декілька методів чищення килимів і про них нам розповість співробітник клінінгової компанії i-clean.com.ua, в якій можна замовити професійну хімчистку килимів в Києві.

Дедалі більшого поширення набуває такий спосіб чищення килимів, як екстракція з гарячою водою, проте як і раніше популярною є і суха хімчистка килимів. Існує кілька способів сухої хімчистки килимів, і після будь-якого з них не доведеться полоскати покриття:

  • Перший метод передбачає, що килим потрібно намилити і після висихання мила зібрати цю консистенцію пилососом разом з брудом. При такому підході, на жаль, не видаляються всі забруднення;
  • Другий метод передбачає використання бавовняної накладки, яка крутиться. Бавовна завдяки своїм властивостям прекрасно вбирає в себе будь-якого роду забруднення, крім занадто глибоких. Так що ефективність такого чищення залежить від багатьох обставин;
  • Третій спосіб - хімчистка килимів з використанням особливої ​​суміші, яка за своєю консистенцією нагадує мокру тирсу. Така суміш наноситься на килим, відмінно вбираючи грязь, а потім зчищається пилососом.

Всі перераховані вище способи не відрізняються стовідсотковою ефективністю, зате є найбільш безвитратними.

Хімчистка килимових покриттів паром

Це дорожча послуга, але і результат вражає, оскільки на килимі не залишається ні плямочки! Насправді, чистка паром - це чистка гарячою водою, яка подається на килим спеціальним апаратом під високим тиском, а потім всмоктується назад. Після такої процедури не залишається ніякого осаду. Високий тиск і найпотужніше всмоктування дають можливість почистити килим дуже глибоко. Підвищена температура на порядок збільшує реакційну здатність хімії.

У процесі роботи температура досягає позначки 65 і більше градусів. Крім того, даний метод дозволяє не тільки видалити весь бруд, але і знищити шкідливі мікроорганізми (у ворсинках ховаються різні грибки, бактерії, кліщі і цвіль).

Автор: Мир переводов
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
5 (голосов: 191)

Комментарии:

ВВЕРХ