Сюжет і особливості ігрового процесу в GTA 5

0
2451

GTA 5 Сюжет Grand Theft Auto V (GTA 5) зазнав серйозних змін у порівнянні з попередніми частинами, так як тепер він ділиться на п'ять - шість масштабних пограбувань. Це основа всієї гри. Так що замість більш-менш лінійного сюжету, що дозволяє досить послідовно просуватися до епічного фіналу, у гри тепер є безліч проміжних фіналів. Це також означає, що гравцеві доведеться зіткнутися з багаторазово змінюваною динамікою ігрового дії, що нарощує свій темп в міру наближення до завершення кожного пограбування, лише для того, щоб повернутися, по суті, до вихідної точки і взятися за "розкрутку" нового злочину.

На те, щоб здійснити пограбування, доведеться витратити чимало часу. Кожне пограбування вимагає ретельної підготовки і виконання. Якщо ви успішно зможете провернути задумане, то підете з мільйонами доларів в кишені, які потім успішно "спустите" на розкішні автомобілі, вертолітні майданчики, пристані для яхт, підприємства і зброю. До речі, скачати торрент GTA 5 ви можете на сайті: http://torrent10.ru/gonki-games/3254-gta-5.html.

Мозковий штурм

Будь-яка серйозна справа (а великі грабежі несерйозними справами не назвеш) зазвичай починається з "мозкового штурму". Ви повинні будете ретельно підготуватися до пограбування, необхідно розпланувати і продумати все. Перш за все потрібно виробити єдину загальну схему нальоту. Гравцеві надається можливість вибору варіанта пограбування з тих, які генерують Майкл, Тревор і Франклін. Перш за все треба вирішити, як саме підійдуть для конкретного пограбування (зробити все по-тихому або застосувати грубу силу).

Це дуже важливий момент, тому що ваш вибір вплине на зміст місії. Наприклад, ви можете увійти в будівлю таємно, скориставшись дахом або ж увірватися зі стволами на перевагу через парадний вхід, скориставшись елементом несподіванки. Різні підходи до пограбування, повністю змінюють динаміку гри, а завдяки можливості повторного проходження місій, ви зможете, якщо захочете, випробувати різні варіанти. Далі потрібно буде:

  • вибрати правильну зброю;
  • визначитися з транспортом і обладнанням;
  • вирішити безліч інших супутніх завдань.

Пограбування

Пограбування - це сукупний результат роботи Майкла, Тревора, Франкліна і підібраної ними команди, що складається з другорядних персонажів. Чим складніше пограбування, тим більше Ви будете потребувати сторонньої допомоги, тобто тим серйозніше постає питання правильного формування команди. Другорядні персонажі, що включаються до її складу - це фахівці в різних областях, наприклад, водій, стрілець, технік, хакер і т. п. У вас буде вибір самих різних фахівців. Але Ви повинні розуміти, що, чим більше висококваліфікований фахівець стає членом вашої команди, тим більшу частку він попросить.

Ви можете найняти менш кваліфікованих хлопців із заниженими вимогами, але вони знизять ваші шанси на успіх. Наприклад, у низькооплачуваного хакера може піти більше часу для того, щоб зламати захист серверів безпеки сховища, тим самим залишаючи вам всього секунд 25-30 для того, щоб забрати всі гроші, які ви могли б, наприклад, збирати цілу хвилину, будь у Вашому розпорядженні фахівець вищого рівня (не тільки професійного).

Хороші фахівці вимагають більшої частки, ніж отримав би менш досвідчений. Слід також пам'ятати, що, якщо ви використовуєте одних і тих же фахівців і вони не гинуть під час пограбування, то вони будуть удосконалювати свої навички і відповідно під час наступних пограбувань їх вправність буде доставляти Вам усе більше задоволення.

Автор: Мир переводов
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
5 (голосов: 199)

Интересное по теме:

больше новостей

Комментарии:

ВВЕРХ