ПОДПИСАТЬСЯ НА НОВОСТИ
Подписка по Email - новости

Отменить подписку
114

Стріляючі електрошокери - купувати чи ні?

2016
18
Июль
Admin
viewsПросмотров: 512         commentsКомментариев: 0

дистанційні електрошокериСеред сучасних цивільних засобів самозахисту зараз особливо популярні іскрові разрядніки. Продажа електрошокерів здійснюється повсюдно, вони недорогі, є легальними і дуже ефективними. Нещодавно на вітчизняному ринку з'явилася новинка - дистанційні електрошокери (ДЕШО). Що ж про таку зброю кажуть експерти?

Як діє ДЕШО?

Звичайно, передати електричний розряд просто по повітрю неможливо. Дистанційні електрошокери стріляють електродами, які закріплені на тонких проводах. Для їх використання необхідні спеціальні боєприпаси - котушки з кабелем і електродами, нові на кожен постріл. При натисканні на кнопку проводки розмотуються, а коли електроди стикаються з тілом супротивника, то по ним передається струм.

Перезарядка і подальше використання стріляючого шокера залежить від конкретної моделі. Деякі ДЕШО дозволяють зняти відпрацьовану касету і далі оборонятися пристроєм, як стандартним контактним електрошокером. Деякі пристрої неможливо застосовувати без перезарядки. Існують також двозарядні моделі, але вони поки дуже рідко зустрічаються у відкритому продажі.

Плюси і мінуси

Які ж переваги ДЕШО, і чи не краще купити простий, але надійний ліхтарик шокер? Більшість експертів схиляється саме до цієї думки. Справа в тому, що плюс у безконтактних електрошоків тільки один - не потрібно підходити до супротивника впритул і ризикувати нарватися на його зброю або навички рукопашного бою. У той же час недоліків у них маса. До них відносяться:

  • Необхідність спеціальної підготовки. ДЕШО вимагають тривалої пристрілки, оскільки влучність у них вкрай низька - розліт електродів на дистанції 4-5 метрів становить метр і більше. Якщо потрапити тільки одним електродом, ефективність розряду знижується в три і більше разів;
  • Обмежена дистанція. Крім «стелі» в 5 метрів, обумовленої довжиною проводів, є ще й нижня межа - 1 метр. Якщо противник підійде до вас ближче, використовувати зброю стає недоцільно і небезпечно;
  • Тривала перезарядка. Навіть при певному навику перезарядити ДЕШО швидше, ніж за 5-10 секунд, неможливо. А всі ми знаємо, яка цінність цих миттєвостей в реальному конфлікті;
  • Висока вартість. Стріляючі шокери стоять в 2,5-3 рази більше, ніж їх класичні побратими, при цьому доведеться купувати змінні касети, ціна яких становить не менше 10 % від ціни самого пристрою. Уявіть, скільки їх потрібно витратити на тренування!

Висновки

Як ми бачимо, ДЕШО - зброя дорога, клопітка і малоефективна. Краще купити звичайний шокер, а якщо хочете захищатися з відстані, то газовий балончик або аерозольний пристрій.

Автор:
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
0   (голосов: 8)
Читайте также:
Види і типи електрошокерів
Види і типи електрошокерів
Електрошокери поділяються на два основних типи: контактні, стріляючі...
2016
3
Июль
Admin
Просмотров: 515 Комментариев: 0
Що таке електрошокер?
Що таке електрошокер?
У нинішній небезпечне час будь-яка людина бажає відчувати себе хоч трохи ...
2016
13
Июль
Admin
Просмотров: 523 Комментариев: 0
Чи варто купувати iPhone 5C?
Чи варто купувати iPhone 5C?
IPhone 5C виявився найбільш неоднозначною новинкою року. Він не вчинив ...
2016
24
Окт
Admin
Просмотров: 526 Комментариев: 0
 1   2  

Чтобы добавить комментарий нужно авторизироваться.
Авторизируйтесь используя Yandex Google Вконтакте Mail.ru Twitter