Як правильно підібрати милиці?

0
2117

как выбрать костылиБезвідповідальний підхід при виборі милиць вкрай небезпечний, оскільки за рахунок травматизації тканин в пахвовій області може постраждати шкіра, зв'язкові та кістково-м'язові структури. По-перше необхідно вибрати тип милиць в залежності від необхідної підтримки, це можуть бути пахвові милиці або милиці з опорою під лікоть (канадки).

Пахвові милиці призначені для використання в період ранньої реабілітації після травми або оперативного лікування, а також у разі, необхідності пацієнту постійної твердої опори. Рекомендації лікарів зводяться до обмеження термінів постійного використання милиць не більше 2 років. Тому що тривала опора на пахву милицею може викликати клінічні прояви нейропатії (у вигляді оніміння рук) і деформуючого остеоартрозу плечового суглоба (хворобливі відчуття в плечі). Тому при тривалому реабілітаційному періоді, рекомендується перейти на більш легкі і мобільні засоби опори - милиці під лікоть (канадки) або тростини. Канадки рекомендовані пацієнтам для легкої опори при ходьбі і пацієнтам, які постійно користуються милицями.

Підбір пахвових милиць

При підборі пахвових милиць необхідно врахувати два параметри: загальну висоти милиці від наконечника до пахвовій упори і висоту поперечини для опори кисті. У разі підбору пахвових милиць лежачому пацієнту, то загальна висота милиць для нього приблизно дорівнюватиме - з величини його зростання відняти 40 см. Правильно приміряти милицю потрібно, поставивши його уздовж тіла і уперти в підлогу на 15-20 см в сторону від стопи. Відстань між пахвовою западиною і милицею має дорівнювати 4-5 см.

Для правильного позиціонування поперечної перекладини для кистьового упору необхідно вільно опустити руку, зігнути її в ліктьовому суглобі до 30 градусів і стиснути в кулак. При правильній установці, якщо витягнути руку уздовж тулуба, кистьовий упор повинен розташовуватися на рівні зап'ястя. Налаштувавши, таким чином один милицю, необхідно повторити ті ж маніпуляції з іншим. При першій прогулянці на милицях важливо прислухатися до своїх відчуттів. Якщо виникає дискомфорт і біль під мишками - необхідно зменшити довжину милиць. Якщо ж при ходьбі вага тіла перерозподіляється більше на руки, а плечі розслаблені, причиною можуть бути занадто короткі милиці, необхідно спробувати змінити регулювання.

Автор: Мир переводов
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
5 (голосов: 162)

Комментарии:

ВВЕРХ