Все, що потрібно знати про індукційну плиту

0
1996

індукційна плитаКрасива і обладнана технічними новинками кухня викликає гордість господині, а також бажання готувати смачну і здорову їжу для своєї родини. Зручно, коли під рукою є все необхідне, а тривале перебування біля плити викликає тільки позитивні емоції.

Давайте сьогодні поговоримо про головну помічницю на вашій кухні - про електричну плиту, а точніше, про індукційну електричну плиту. Далі ми розглянемо, що вона собою являє і якими перевагами і недоліками володіє. І розповість нам про це Ельдаров К. Е. - співробітник інтеренет-магазину: http://www.technodom.kz/catalog/induction_surface, в якому ви можете придбати якісні індукційні плити для свого дому.

Що таке індукційна плита?

Індукційною плитою називається кухонна електроплита, яка нагріває металевий посуд за допомогою індукованих вихрових струмів високочастотного магнітного поля з частотою від 20 до 100 кГц.

Конструкція плити являє собою корпус з платою управління на мікроконтролері, до якого підключені датчик температури і схема управління. Сьогодні існують індукційні печі у вигляді малогабаритних переносних пластин з однією конфоркою і плити, призначені для вбудовування в кухонні меблі.

Принцип роботи індукційної печі полягає в тому, що вона дає можливість нагрівати тільки дно каструлі або іншого посуду, чого не можна сказати про звичайні газові або електроплити, де спочатку повинна розігрітися саме конфорка.

Якщо поставити на конфорку індукційної плити підходящий посуд, який покриває не менше 60 - 70 % її поверхні, то почнеться процес нагрівання. Але якщо на плиті нічого не стоїть, то вона, відповідно, не гріє.

Переваги індукційних плит

Такі плити з'явилися на ринку кухонної техніки відносно недавно, і деякий час були доступні далеко не кожному через високу вартість. Йшов час, і індукційні плити ставали дедалі популярнішими, як найбільш придатні, зручні і функціональні. Тому, все більше людей, в чиїх кухнях розмістилось таке обладнання, змогли оцінити всі його переваги, а саме:

  • Безпосередньо процес нагрівання займає істотно менше часу (майже в 1, 5 - 2 рази);
  • Нагрівається при цьому тільки посуд, який знаходиться на плиті, а ось решта всієї поверхні - ні. Це великий плюс, так як їжа, яка випадково потрапила на поверхню за межі каструлі, ніколи не підгорить, і в кухні не буде душно, оскільки в повітря не виділяється зайве тепло;
  • зменшується кількість споживаної електроенергії;
  • Для сім'ї з маленьким дітьми, в кухні є постійний ризик опіків язиками полум'я газової печі або від розпеченої конфоркт. Але індукційна плита в цьому питанні поза конкуренцією - вона безпечна;
  • У подібних плит дуже зручні режими регулювання нагріву. Так, можна повільно що-небудь варити, але в той же час, швидко закип'ятити воду.

Цікава деталь: поверхня індукційної плити остигає за кілька хвилин, і доглядати за нею не складе труднощів. Досить протирати вологою губкою, а при необхідності, використовувати краплю миючого засобу для посуду.

Автор: Мир переводов
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
5 (голосов: 195)

Интересное по теме:

больше новостей

Комментарии:

ВВЕРХ