ПОДПИСАТЬСЯ НА НОВОСТИ
Подписка по Email - новости

Отменить подписку
114

Дипломна робота - писати самому або купити на стороні

2016
30
Янв
Admin
viewsПросмотров: 468         commentsКомментариев: 0

дипломна робота

Сьогодні купити готову дипломну практично по будь-якій темі зовсім не проблема, а ще легше її замовити. Існують цілі агентства, які заробляють саме на праці студентів, що бажають таким чином підробити і виконують подібні замовлення.

Скільки коштує замовити диплом?

Досить звернутися в подібне агентство, або зареєструватися на одній з численних бірж фрілансерів і створити там свій робочий проект - і виконавців з'явиться багато. Залишиться вибрати найбільш надійного, з хорошими відгуками і високим рейтингом, домовитися про ціну, о писати детально завдання - і все. Можна забути про багатогодинну працю і проводити час перед здачею диплому в своє задоволення. Дійсно, навіщо докладати зусилля, якщо можна скористатися працею іншого, та ще й дати йому при цьому можливість заробити? Але є у покупки дипломної роботи і кілька недоліків, зваживши які, мимоволі замислюєшся, а чи не на писати її самому?

  • По-перше, викладачі так само, як і студенти, обізнані про можливості отримання «халявної» дипломної. Вони можуть відвідати ті ж біржі і побачити ваш проект, а можуть просто влаштувати перевірку при здачі диплома. Кількох контрольних питань буде достатньо, щоб виявити, що ви не маєте ніякого відношення до написання дипломної роботи. У цьому випадку наслідки можуть бути набагато гірше, ніж якби дипломна була написана погано, але самостійно;
  • По-друге, багато виконавців, що підробляють написанням дипломних, беруться за проекти, далекі від їх основної спеціалізації. Звичайно, вони грунтуються на інформації з інтернету, але, не вникаючи в суть проблеми, неможливо на писати хорошу дипломну, напевно в ній знайдеться чимало недоліків, і може виявитися, що ви заплатите чималу суму за "трійку". Навіщо платити за таку оцінку, якщо на неї можна на писати роботу самому, не сильно «напружуючись»?

Висновок

При відсутності знань хороший диплом вам на писати не вдасться. Звичайно, його можна купити, але перед здачею доведеться гарненько вникнути в написане, ще й вивчивши використані джерела. Чи варто така робота тих сум, які ви віддасте диплом? Вирішувати вам.

Відео: "Як на писати дипломну роботу"

Автор:
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
5   (голосов: 3)
Читайте также:
Дипломная работа: ее содержание и защита
Дипломная работа: ее содержание и защита
Каждый студент имеет дело с написанием дипломной работы. Поскольку она ...
2015
20
Июль
Надя Данильченко
Просмотров: 753 Комментариев: 0
Что собой представляет написание курсовой работы?
Что собой представляет написание курсовой работы?
Выбор темы студентом обычно осуществляется в сентябре, а от что касается темы...
2015
10
Сен
Надя Данильченко
Просмотров: 559 Комментариев: 0
Дипломна робота на замовлення - в чому переваги?
Дипломна робота на замовлення - в чому переваги?
Написання дипломної роботи - це складна і сама відповідальна робота на шляху до...
2017
18
Сен
Admin
Просмотров: 338 Комментариев: 0
 1   2  

Чтобы добавить комментарий нужно авторизироваться.
Авторизируйтесь используя Yandex Google Вконтакте Mail.ru Twitter