Дипломна робота - писати самому або купити на стороні

0
1562

дипломна робота

Сьогодні купити готову дипломну практично по будь-якій темі зовсім не проблема, а ще легше її замовити. Існують цілі агентства, які заробляють саме на праці студентів, що бажають таким чином підробити і виконують подібні замовлення.

Скільки коштує замовити диплом?

Досить звернутися в подібне агентство, або зареєструватися на одній з численних бірж фрілансерів і створити там свій робочий проект - і виконавців з'явиться багато. Залишиться вибрати найбільш надійного, з хорошими відгуками і високим рейтингом, домовитися про ціну, о писати детально завдання - і все. Можна забути про багатогодинну працю і проводити час перед здачею диплому в своє задоволення. Дійсно, навіщо докладати зусилля, якщо можна скористатися працею іншого, та ще й дати йому при цьому можливість заробити? Але є у покупки дипломної роботи і кілька недоліків, зваживши які, мимоволі замислюєшся, а чи не на писати її самому?

  • По-перше, викладачі так само, як і студенти, обізнані про можливості отримання «халявної» дипломної. Вони можуть відвідати ті ж біржі і побачити ваш проект, а можуть просто влаштувати перевірку при здачі диплома. Кількох контрольних питань буде достатньо, щоб виявити, що ви не маєте ніякого відношення до написання дипломної роботи. У цьому випадку наслідки можуть бути набагато гірше, ніж якби дипломна була написана погано, але самостійно;
  • По-друге, багато виконавців, що підробляють написанням дипломних, беруться за проекти, далекі від їх основної спеціалізації. Звичайно, вони грунтуються на інформації з інтернету, але, не вникаючи в суть проблеми, неможливо на писати хорошу дипломну, напевно в ній знайдеться чимало недоліків, і може виявитися, що ви заплатите чималу суму за "трійку". Навіщо платити за таку оцінку, якщо на неї можна на писати роботу самому, не сильно «напружуючись»?

Висновок

При відсутності знань хороший диплом вам на писати не вдасться. Звичайно, його можна купити, але перед здачею доведеться гарненько вникнути в написане, ще й вивчивши використані джерела. Чи варто така робота тих сум, які ви віддасте диплом? Вирішувати вам.

Відео: "Як на писати дипломну роботу"

Автор: Мир переводов
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
5 (голосов: 215)

Комментарии:

ВВЕРХ