Рибалка в українських річках

0
3428

рыбак поймал огромную рыбуСьогодні існує велика різноманітність риби в Україні. Нараховано, що вона охоплює близько 63 сім'ї, 135 пологів, у свою чергу об'єднують близько 200 видів. Де ж краще всього рибалити? Зазвичай риба населяє Азовське і Чорне моря, річки, озера, струмки і ставки, канали, які штучно створені людиною. Далі поговоримо які снасті краще використовувати для рибалки в Україні.

Що таке спінінг?

рыбалкаСпінінг являє собою пристрій, який призначений для того, щоб ловити рибу в проточній і стоячій воді. Тут мається на увазі ставки, озера, тихі річки, струмки і моря. Він призначений для лову саме хижих тварин, тобто жереха, судака, окуня або щуки. До його складу входять: вудилище, котушки, приманки і волосінь з повідцем. За допомогою спінінга можна ловити рибу як початківцям, так і ветеранам рибної ловлі. Але звертайте увагу на матеріали з яких виготовлений даний пристрій, так як тільки добротні матеріали забезпечують правильну і надійну взаємодію всіх частин снасті.

Ловити рибу краще на Дніпрі

Ловити рибу на річці Дніпро є одне задоволення. В ній ви можете з ловити чимало риб, зокрема:

  • щуку;
  • окуня;
  • карася;
  • підуста;
  • жереха;
  • ляща;
  • судака.

Проте, як на мене, незабутня риболовля буде із сомом. Рибалка на Дніпрі присутня ще з давніх часів і багато людей ще в давнину любили це заняття. Відтоді нічого не змінилося і людей тягне на річку кожного року.

Донка

Найбільш поширеним способом ловлі риби є за допомогою донку. Переважно донкою можна впіймати таку рибу за останній час як марена, сом та короп. От що стосується такої риби, як лящ, карась, та підуста ловлять за допомогою поплавок. Хижаків, як уже говорилося, ловлять спінінгом. Коли ви обираєте останній спосіб ловлі, то варто мати із собою різноманітні штучні наживки. Це необхідно для того, щоб заманити рибу, тому що з кожним роком вона стає все більш вибагливою.

Фідер

На Дніпрі найбільш успішним способом є ловля риби на фідер. Тим більше він не є таким складним, як ловля на спікінг. Новачок з його допомогою може легко впіймати уклейку, пічкур або підкаменщика. Якщо ви хочете впіймати рибу, яка за розмірами є крупнішою, то для цього варто вивчити рельєф дна, а також підібрати правильну наживку.

Коли краще ловити?

Ловити рибу на Дніпрі можна цілий рік. Лише перед нерестом ви можете зробити собі перерву, проте є спеціальні місця, які призначені для ловлі і цього періоду. Що ж стосується активного періоду ловлі, то він спостерігається в серпні. Це повязано з тим, що риба до середини осені характеризується підвищеною активністю. Тому ловити рибу восени більш результативно. З кінцем осені рибалок стає все менше, хіба що можна побачити на Дніпрі спінінгістів. Проте більшість з них не відпочивають, а готуються до ловлі риби зимою.

Висновок

Отже, ловля риби є дуже п рибутковою в будь-яку пору року, особливо це стосується річки Дніпро. Ви маєте прекрасну можливість насолодитися прекрасним процесом рибальства та впіймати найрізноманітніш види риб. Рибалити в Україні можна в морях, озерах, річках, ставках та водоймах. Користуйтеся дарами природи в розумних цілях і природа вам віддячить.

Видео: "Рибалка"

Источник: http://shidlovski.com/ribalka/

Автор: Мир переводов
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
5 (голосов: 207)

Интересное по теме:

больше новостей

Комментарии:

ВВЕРХ