Електросамокати vs. громадський транспорт: коли та чому вони вигідніші

43
1503
Електросамокат

Пересуватися містом швидко і зручно — завдання не з легких. Багато користувачів поступово переходять з авто на швидші способи дістатися роботи або навчання: громадський транспорт і електросамокати. Розберімось, в яких випадках який варіант вигідніший.

1300x.jpg

Особливості електросамоката

Найпопулярнішим видом персонального транспорту в містах вважається електросамокат. За лічені хвилини він дає змогу дістатися потрібного місця просто від під'їзду. Особливо це актуально для поїздок на відстань до 5 км — у цьому разі електричні самокати стають найшвидшим способом опинитися в точці призначення. Серед переваг електротранспорту виділяють:

  • можливість об'їхати затори та не витрачати час на очікування громадського транспорту;
  • економію коштів, адже за вартістю пристрій вигідніший за автомобіль і таксі під час поїздок у межах міста. 

Паркувати електросамокат простіше, та й платити за паркування не доведеться.

Однак в електросамоката є недоліки. Його швидкість і дальність ходу обмежені технічними характеристиками. Крім того, на такому транспорті неможливо їздити в дощ або сніг — надто великий ризик травмуватися. Без дотримання правил електросамокат може бути небезпечним для пішоходів. Тому важливо бути уважним і не заважати іншим учасникам дорожнього руху.

Коли варто вибрати громадський транспорт

Міський пасажирський транспорт прямує за чіткими маршрутами. При цьому у кожного виду є свої переваги. Наприклад, у трамвая — окрема смуга для проїзду, а метро дає змогу швидко переміщатися між віддаленими точками. Проїзд коштує недорого, особливо за використання карт.

На відміну від електричного самоката, в метро або наземному транспорті можна їхати в будь-яку погоду. Не потрібно турбуватися про зарядку акумулятора або пробіг. Головне — встигнути на потрібний маршрут за розкладом.

Проте міський транспорт не ідеальний. У годину пік доводиться стикатися з великим скупченням людей і довгим очікуванням, а розклад не завжди зручний, якщо вам терміново потрібно дістатися конкретної локації. Крім того, доведеться витрачати час на дорогу з дому до зупинки та від зупинки до кінцевого пункту.

Що вигідніше?

Для поїздок у межах 5 км у межах міста електросамокат явно виграє за часом і вартістю. Особливо, якщо потрібно швидко дістатися в конкретний час.

Але щоб подолати великі відстані або доїхати від околиці до центру, краще скористатися метро або автобусом. Взимку та в негоду громадський транспорт надійніший. Тож найкращий варіант — уміло поєднувати переваги того та іншого залежно від ситуації. Це дасть змогу оптимізувати пересування містом.

Також можна поєднувати обидва види пересування: дістатися автобусом потрібного району, а потім самокатом — конкретної адреси. Таке комбінування часто дає найкращий результат.

Автор: Мир переводов
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
5 (голосов: 17)

Комментарии:

  • avatar
    artem4a - 26.09.2023, 00:10
    ну що тут скажеш ...
  • avatar
    uglyyanz - 26.09.2023, 00:57
    було цікаво вас почитати, спасибі і удачі!
  • avatar
    MorningGood - 26.09.2023, 01:13
    Вы не правы.
  • avatar
    Shef24 - 26.09.2023, 01:53
    ИМХО сенс розкритий від А, до Я, автор вичавив все що можна, за що йому респект!
  • avatar
    Krovin - 26.09.2023, 02:17
    хороший розповідь, все розкладено по полицях
  • avatar
    Kilomet - 26.09.2023, 02:50
    Блестящая идея
  • avatar
    Misha650 - 26.09.2023, 03:11
    Спасибо большое!
  • avatar
    Gambit_one - 26.09.2023, 03:53
    Каменты жгут! :-D
  • avatar
    MIGHTYMM - 26.09.2023, 04:09
    Может Ваш сайт даже поднимется в выдаче за такой материал.
  • avatar
    UpDendy - 26.09.2023, 04:57
    Статья интересная, но мне кажется, все это сказки, не более.
  • avatar
    KeeyRah - 26.09.2023, 05:00
    Супер-пупер!
  • avatar
    jamalungm2 - 26.09.2023, 05:43
    хороша ідея.
  • avatar
    wutang313 - 26.09.2023, 06:03
    Хе-хе, мій перший коммент :)
  • avatar
    gdane - 26.09.2023, 06:57
    Все чітко і по справі. Добре написано, дякую.
  • avatar
    Vera_malen - 26.09.2023, 07:12
    Мало почуттів .. але красиво ...
  • avatar
    cnztin - 26.09.2023, 07:58
    Это просто бомба!!!
  • avatar
    JFAY9 - 26.09.2023, 08:04
    Спасибо большое!
  • avatar
    ebash0 - 26.09.2023, 08:52
    улыбнуло с утречка
  • avatar
    G123_0000 - 26.09.2023, 09:19
    я в захваті від Вашого стилю
  • avatar
    kkchnsky - 26.09.2023, 09:49
    Чіпляє, відмінно написано!
  • avatar
    donquihot - 26.09.2023, 10:09
    Ух ты :) Здорово как!
  • avatar
    prolel - 26.09.2023, 10:44
    Автор, а Ви в якому місті живете якщо не секрет?
  • avatar
    Pyotr_Deryabin - 26.09.2023, 11:15
    Портал просто супер!
  • avatar
    yrenet - 26.09.2023, 11:53
    Умные вещи говорит автор!
  • avatar
    iSIXONE611 - 26.09.2023, 12:06
    Может Ваш сайт даже поднимется в выдаче за такой материал.
  • avatar
    TuM4uK - 26.09.2023, 12:41
    мысли здравые, но тяжело читать, не знаю почему.
  • avatar
    Navuhudonosr - 26.09.2023, 13:03
    Автор, а Вы в каком городе живете если не секрет?
  • avatar
    alexwait13 - 26.09.2023, 13:43
    Да,жостко
  • avatar
    Banzana - 26.09.2023, 14:07
    вирішив допомогти і Разшарив статтю в соц. мережах
  • avatar
    Muuuuur - 26.09.2023, 14:44
    Мне не ясно.
  • avatar
    qaxxs - 26.09.2023, 15:15
    Блог зроблений дуже професійно, і легко читається
  • avatar
    AdesWepore - 26.09.2023, 15:52
    ДА СУПЕР!!!!!!!!!!!!
  • avatar
    I6poH9I_Moe_BceI - 26.09.2023, 16:19
    Може Ваш сайт навіть підніметься у видачі за такий матеріал.
  • avatar
    n0tabug - 26.09.2023, 16:46
    Дякую за статтю виявилася дуже корисною.
  • avatar
    Pahomka - 26.09.2023, 17:05
    супер оригінально
  • avatar
    red_discotheque - 26.09.2023, 17:58
    Ух ты :) Здорово как!
  • avatar
    sw99t - 26.09.2023, 18:17
    новина послав по інету.
  • avatar
    l3gal - 26.09.2023, 18:46
    Супер! Автору - респект :)
  • avatar
    Ev_Less - 26.09.2023, 19:01
    І правда креатив ... супер!
  • avatar
    yandextaximoscow - 26.09.2023, 19:52
    Вы Преувеличиваете.
  • avatar
    Fediral - 26.09.2023, 20:09
    думки здорові, але важко читати, не знаю чому.
  • avatar
    ev_b13 - 26.09.2023, 20:50
    решил помочь и расшарил статью в соц. сетях
  • avatar