Ігри: стратегія Company of Heroes 2

0
2645

Company Of Heores 2Найскандальнішої грою літа можна сміливо назвати стратегію Company of Heroes 2 від студії - розробника Relic Entertainment. Гра, до якої фанати живили найтепліші почуття, виявилася мало не їх найбільшим розчаруванням. Але "ахіллесовою п'ятою" CoH 2 став зовсім не геймплей чи погана оптимізація, як це прийнято.

Велика Вітчизняна Війна для Росії і країн СНД в цілому - одна із найбільш наболілих тем. Її наводять як приклад хоробрості простих радянських солдат, а ті деякі ветерани, що залишилися, з гіркотою згадують про жахи війни. Ми вирішили запротоколювати всю історію злету і падіння гри Company of Heroes 2 в Росії, щоб зрозуміти і розібратися, що ж все-таки відбулося і які уроки з цього випадку повинна винести індустрія в нашій країні. Отже, почнемо в хронологічному порядку відновлювати весь ланцюг подій... Company of Heroes 2 - скачать через торрент игру ви можете на сайті igro-torrent.ru.

У цей день відбувся реліз гри. Вже потім стане відомо, що в перший тиждень після надходження в продаж Company of Heroes 2 розійшлася тиражем в 380 000 копій. Згодом стратегія знайшла популярність і постійно лідирувала в чартах продажів магазину 1С- СофтКлаб. Ми теж не залишилися осторонь: Взяли, наприклад, інтерв'ю у розробників гри, поділилися своїми враженнями від демо одиночної кампанії, а після і зовсім зробили стрім по мережевій грі Company of Heroes 2 SaveFrom.net.

Загалом, ніщо не віщувало біди... Як показали подальші події скандалу відразу не трапилося тому, що ті, хто купив гру, в основному грають в мультиплеер, залишивши кампанію на потім.

У вітчизняної ігрової преси Company of Heroes 2 отримала вельми високі оцінки, а один із сайтів навіть назвав її "Головною стратегією про Велику Вітчизняну Війну".

Відео: "Перший погляд на гру Company of Heroes 2"

Источник: http://igro-torrent.ru/news/company_of_heroes_2/2013-07-02-3232

Автор: Мир переводов
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
5 (голосов: 143)

Комментарии:

ВВЕРХ