Гідрошпонки: призначення, особливості та переваги

Мир переводов : Бизнес
, 10:35
2
183
гідрошпонка

Гідрошпонки-це гідроізоляційний конструктивний елемент у вигляді гнучкої стрічки, який використовується для герметизації і гідроізоляції швів в залізобетонних і монолітних бетонних конструкціях.  Гідрошпонка являє собою гумову або полімерну стрічку, яку встановлюють в шви перед заливкою бетону або нанесенням штукатурки. Вона широко використовується сьогодні в будівництві. У чому перевага інноваційного конструктивного елемента і для яких цілей гідрошпонки застосовуються розповімо далі в статті.

Навіщо потрібна гідрошпонка?

Вона необхідна для створення рухомих деформаційних швів, збільшує міцність конструкції і її термін експлуатації. Від шовних стрічкових ущільнювачів, профільовані гідрошпонки відрізняються фігурним перетином, що сприяє надійності і довговічності шовної гідроізоляції. Вони використовуються для:

 • ущільнення швів в бетонних конструкціях,
 • використання в фундаментах,
 • ущільнення швів в тунелях,
 • гідроізоляції в підземних споруд,
 • установки в конструкції гідротехнічних споруд.

Гідрошпонка може мати кілька бортиків, які забезпечують надійний монтаж і підсилюють гідроізоляційні властивості.  Фігурні виступи служать анкерами, між якими розташовується деформується ділянку шпонки.  Сучасні полімерні гідрошпонки мають дуже складну форму перетину, яка дає можливість поліпшити зчеплення з бетоном і компенсувати зрушення всієї конструкції.

Крім того, вони дають можливість посилити будівлі і споруди з точки зору протидії сейсмічним навантаженням.  Використання деформаційних шово дозволяє розділити бетонну конструкцію на кілька незалежних. Це дозволяє уникнути руйнування при просіданні грунту або зсувної хвилі при сейсмічних навантаженнях.

Практика застосування шпонкових гідроізоляційних матеріалів підтвердила їх повну працездатність в регіонах з проблемними погодними і кліматичними умовами.

Де купити гідрошпонки?

Замовити такий конструкційний матеріал можна в будь-якому будівельному гіпермаркеті або на офіційному сайті компанії безпосередньо. В Інтернеті представлений більш широкий асортимент і низькі ціни, та залишка здійснюється транспортними компаніями по всій країні. Вибирати підходящий варіант слід відповідно до маркування.

Автор: Мир переводов
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
5 (голосов: 13)

Комментарии:

 • avatar
  fckngufckngmom - 17.06.2023, 10:51
  Красивый пост, многосмысленный…
 • avatar
  Simss3 - 17.06.2023, 11:18
  Про що глаголят всі ці люди в коментах?
ВВЕРХ