З якої тату-машинки почати?

Мир переводов : Бизнес
, 20:33
154
451
тату

Незалежно від того, чи є ви тату-майстром-початківцем чи професійним майстром, у вас одна мета: створювати неймовірні роботи, якими пишатимуться ті, хто їх носить. І для цього вашою першою покупкою має бути якісна машинка для татуювання. DEFENDERR, KWADRON, CHEYENNE, MAST, XION - яку вибрати? Купуючи машинку для татуювання, слід враховувати кілька речей. Машинка для татуажа повинна відповідати вашому рівню і бути якісною. У цій статті ви знайдете все, що вам потрібно, щоб зробити найкращий вибір. Незалежно від вашого бюджету, у нас є машина для татуювання, яка вам підходить!

Види тату-машинок

Машинки для тату також називають дермографами. Але деякі люблять називати його пістолетом, це дослівний переклад з англійської. Машинка для татуювання або дермограф складається з голок, прикріплених до планки за допомогою електричного пістолета. Коли апарат увімкнено, кінчики голок швидко рухаються вгору та вниз, дозволяючи вводити чорнило під найвищий шар епідермісу. Більшість машин виробляють малі та середні компанії по всьому світу. Існує два типи машинок для татуювання, які працюють більш-менш по-різному.

Розмір і форма

Розмір і форма — дві найважливіші речі, які слід враховувати при купівлі машинки для татуювання. Великі машини громіздкі і не дуже ергономічні. Треба вибрати машинку, яка ідеально відповідає розміру вашої руки і проста в користуванні.

Вага машини

Щоб зробити тату, потрібно багато часу. Чим більше татуювання або більше дрібних деталей воно містить, тим довше триватимуть сеанси. Використовувати важку машинку для татуювань стає кошмаром, якщо ви беретеся за великий проект, який займе ваші руки годинами. Краще взяти легку машинку для татуювання типу роторних.

Використаний матеріал

Немає нічого більш засмучуючого, ніж мати справу з несправністю машини посеред проекту татуювання. Не всі машини для татуювання однакові, тому завжди добре заплатити трохи більше за якісну та довговічну машину, яка підходить до обладнання, яке у вас уже є, наприклад, джерела живлення.

Ваш рівень майстерності

Тату-майстрам-початківцям слід розглянути можливість роботи з пристроєм, яким простіше користуватися, наприклад, роторними машинками для татуювання. Машинки для нанесення татуювань на котушку складні у використанні, і потрібна велика майстерність, щоб не пошкодити шкіру під час використання цих потужних пістолетів для татуювань.

Щоб правильно вибрати машинку для татуювання, слід враховувати ряд моментів. Не забувайте, що існує 2 типи машинок для татуювання, і обидва мають досить специфічне використання. Наприклад, якщо ви хочете вдосконалити свій стиль малювання, не турбуючись про коригування, поворотна модель — це те, що вам потрібно.

Вибір машини для татуювання буде залежати від ваших потреб і очікувань. Це також питання стилю, техніки та особистих уподобань.

Автор: Мир переводов
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
5 (голосов: 36)

Интересное по теме:

больше новостей

Комментарии:

  • avatar
    UberDealer - 7.04.2023, 20:44
    Дуже пізнавально, респект
  • avatar
    stupidcunt - 7.04.2023, 21:01
    Велике спасибі, прикольно написано креативно
  • avatar
    stuxint - 7.04.2023, 21:42
    Все чітко і по справі. Добре написано, дякую.
  • avatar
    Zooholder - 7.04.2023, 22:04
    Спасибо за статью оказалась очень полезной.
  • avatar
    rakipan - 7.04.2023, 22:59
    А можна дізнатися, у вас дизайн сайту шаблонний? Теж собі такий хочу ...
  • avatar
    SaltyBob - 7.04.2023, 23:10
    Help! У автора автограф можна взяти?
  • avatar
    Morouze - 7.04.2023, 23:45
    смени название домена
  • avatar
    Msrew - 8.04.2023, 00:07
    Мне все понравилось
  • avatar
    dristyn - 8.04.2023, 00:42
    Мені все сподобалося
  • avatar
    maxzerg - 8.04.2023, 01:09
    Привет! Предлагаю обмен постовыми с вашим блогом.
  • avatar
    rum22233 - 8.04.2023, 01:55
    мысли здравые, но тяжело читать, не знаю почему.
  • avatar
    MAD_MaNiaK - 8.04.2023, 02:06
    Привіт! Пропоную обмін постовими з вашим блогом.
  • avatar
    Даня Вегас - 8.04.2023, 02:41
    Это уже далеко не новость, я об этом пару месяцев назад читал.
  • avatar
    moberator - 8.04.2023, 03:02
    Я вот думаю, а где Вы материал взяли для этой статьи? Неужели из головы?
  • avatar
    maxthepenguin - 8.04.2023, 03:59
    Цікава стаття, дякую. Цікавить: чи буде продовження?
  • avatar
    lwkey - 8.04.2023, 04:07
    Очень и очень неплохо!!!
  • avatar
    Sergey1233 - 8.04.2023, 04:53
    вне конкуренции
  • avatar
    MrRav3n - 8.04.2023, 05:12
    лучше и не скажешь
  • avatar
    gdane - 8.04.2023, 05:48
    А який це движок? теж хочу блог завести
  • avatar
    alexeeveev - 8.04.2023, 06:17
    Реальная тема
  • avatar
    supsv - 8.04.2023, 06:40
    Мало почуттів .. але красиво ...
  • avatar
    kskatz - 8.04.2023, 07:19
    познавательная тема
  • avatar
    MorganLo - 8.04.2023, 07:57
    подкупила искренность статьи
  • avatar
    Anon0 - 8.04.2023, 08:06
    поза конкуренцією
  • avatar
    ClayRMX - 8.04.2023, 08:43
    Це просто бомба !!!
  • avatar
    uvdem98 - 8.04.2023, 09:13
    щось в цьому є, безумовно
  • avatar
    damir_02 - 8.04.2023, 09:45
    А який це движок? теж хочу блог завести
  • avatar
    SpamKillerRobot - 8.04.2023, 10:00
    Даже и не докопаешься.
  • avatar
    ame_lung - 8.04.2023, 10:59
    класс!
  • avatar
    BigLebovsky - 8.04.2023, 11:05
    Автор, а Ви в якому місті живете якщо не секрет?
  • avatar
    k1ck99 - 8.04.2023, 11:58
    З уводольствіем потиснув би автору руку, його сайт - диво.
  • avatar
    Vladsan - 8.04.2023, 12:10
    Готовий дискутувати по темі?
  • avatar
    TuM4uK - 8.04.2023, 12:54
    Умные вещи говорит автор!
  • avatar
    ThisisnotAmerica - 8.04.2023, 13:07
    С уводольствием пожал бы автору руку, его сайт - чудо.
  • avatar
    sdonar - 8.04.2023, 13:56
    О чем глаголят все эти люди в комментах?
  • avatar
    Anisimov95 - 8.04.2023, 14:09
    Короче, дело к ночи. После статьи реально разморило… Пошел спать.
  • avatar
    UpDendy - 8.04.2023, 14:54
    Это уже далеко не новость, я об этом пару месяцев назад читал.
  • avatar
    xenonumx - 8.04.2023, 15:10
    ух ти як крууууууууууутооооооо))
  • avatar
    yourinvader - 8.04.2023, 15:58
    отлично излагаете
  • avatar
    Hemingaway - 8.04.2023, 16:07
    Хе-хе, мій перший коммент :)
  • avatar
    tov_nachalnik - 8.04.2023, 16:49
    щось в цьому є, безумовно
  • avatar
    xxcuzxme - 8.04.2023, 17:12
    Очень познавательно. Спасибо.
  • avatar
    telepiar - 8.04.2023, 17:43
    Даже и не докопаешься.
  • avatar
    dnlmn - 8.04.2023, 18:08
    Это — глупость!
  • avatar
    BlackChapter - 8.04.2023, 18:51
    Через некоторое время Ваша статья станет популярной. Запомните мои слова.
  • avatar
    komna - 8.04.2023, 19:04
    ВАУ....=)
  • avatar