Плюси та мінуси кремації тіл померлих

Мир переводов : Религия
, 10:24
0
12287
кремация

Поява послуги кремації тіл померлих людей придбала популярність у всьому світі. Багато людей ще до смерті виявляють свою волю про кремацію в заповіті. Також багато сімей, що втратили близьких, все частіше погоджуються з таким видом похорону. Звичайно ж, перш ніж вибирати кремацію, слід зрозуміти, в чому її плюси, а в чому мінуси. Ну а розповість нам про це співробітник ритуальної служби "Фенікс": https://www.pohoroni.com.ua/kremaciya, в якій безпосередньо можна замовити кремацію в Києві.

Особливості кремації:

  • Перш за все, кремація тіла дозволяє заощадити місце на кладовищі. Нині в мільйонних містах багатьох країн просто не вистачає місця для поховання людей. Кремація тіл небіжчиків дає можливість зайняти мінімум місця на кладовищі. Так, прах померлої людини після кремації поміщають в спеціальну урну, яка може перебувати у родичів або поміщатися в місця, спеціально відведені для цього, на кладовищі. Разом з цим, рідні покійного людини не зможуть пом'янути його біля могили, оскільки як такої її не буде.
  • Кремація тіл померлих стає більш популярною завдяки тому, що тіло померлого людини не буде гнити в землі. Процедура відбувається швидко, при високій температурі. А з прахом небіжчика його сім'я може поступити на свій розсуд, або ж виконати волю померлої людини. Але, слід зазначити, що в християнських традиціях завжди відбувалося поховання тіла в землю. Це пов'язано з тим, що тіло людини з'явилося саме з землі, а тому має бути туди ж вміщено після смерті. Саме цей факт потрібно враховувати, вибираючи оптимальний обряд поховання померлої близької людини.
  • Кремація тіл померлих передбачає присутність рідних і близьких на самому обряді. Після неї сім'ї віддається урна з прахом небіжчика. Правда, не кожен зможе витримати такий обряд. А тому, даний факт також потрібно враховувати при виборі процедури поховання тіла.
  • Також, кремація тіл померлих нині не скасовує витрат на організацію обряду прощання з людиною, про що повинні подбати його рідні.

 

Висновки

Кремація тіл померлих — це ефективний обряд поховання тіл небіжчиків, який стає все більш популярним. З його допомогою тіло людини не буде гнити в землі, також, кремація дозволить заощадити місце на кладовищі або виконати останній заповіт померлої людини. Крім цього, даний обряд має доступну вартість й навіть дозволяє заощадити гроші на організацію похорону.

Автор: Мир переводов
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
5 (голосов: 42)

Комментарии:

ВВЕРХ