Що подивитися в Празі?

0
1839

ПрагаПрага - це найкрасивіше місто Чехії, оповите легендами. Також Прагу можна назвати містом романтики. Адже недарма сюди прагнуть приїхати закохані, молодята вибирають це місце для проведенням медового місяця. А любителям активного відпочинку краще місця не знайти.

Старовинне місто сповнене пам'ятками, красою яких милується вже не одне покоління. Відвідати Прагу - значить поринути в старовинну казку. До речі, компанію вам може зіставити дівчина з ескорт сервісу: czech-republic.escortnews.com. Що ж обов'язково потрібно подивитися в Празі - столиці Чехії?

Празький Град

Мабуть, найголовнішою визначною пам'яткою старовинного міста є Празький Град - найбільший, древній замок, Резиденція правителів Держави. Тут розташовуються кілька Палацова дворів, готичний собор св. Віта і кілька садів.

Будівництво унікального собору тривало більше шести століть, тому на ньому відбилася робота різних архітекторів і художників, відбилася різна епоха. Навіть сучасні майстри скромно доклали свою руку. Це головна святиня міста, її шпилі видно з будь-якої точки столиці Чехії.

Бути в Празі і не побувати в Празькому Граді - просто не можливо. Погуляти по Королівському саду мрія кожного гостя міста.

Воянови сади

Саме живописне і тихе містечко Чехії. Тут можна відпочити після прогулянки по шумним околицях Празького Граду. Сади були закладено ще в 1248 році. В даний час це шикарний парк зі ставком, чагарниками і деревами. Територією парку велично розгулюють павичі, абсолютно не боячись відвідувачів.

Петршинська оглядова вежа

Це своєрідно Празька Ейфелева вежа. Вона не дуже висока. Але завдяки тому, що оглядова вежа розташувалася на горі, з її вершини відкривається дивовижний панорамний вид. Також на Петршинській горі є красиві ставки, водоспади. Тут завжди спокійно, затишно, прохолодно. Це улюблене місце для прогулянок зі своїми чотириногими вихованцями.

Вишеград

Вишеград - це колиска чеських легенд і переказів. Це досить віддалене місце, розташованих на височині. Тут можна побачити середньовічну Ротонду, пройтися по великому саду, розглянути панораму Праги з іншого боку. І, звичайно ж, відвідати Костел Св. Петра і Павла - це візитна картка Вишеграду, завдяки двом його вежа.

Порохові ворота

Найпотужніша вежа, яка добре збереглася з давніх часів. Її висота становить 65 метрів. З кінця 18 століття це було сховище пороху. А ще раніше вона була частиною оборонної споруди, яка не була повністю добудована. У середньовіччі вона входила в комплекс палацу Короля.

Саме тут брала свій початок «Королівська дорога», яка йшла зі Старого Міста в Празький Град. В даний час це пам'ятник культури, стіни якого прикрашають готичні, а місцями неоготичні скульптури.

Храм святого Миколая (Мікулаша)

У центрі самого мальовничого району Праги, на Малостранській площі, яка і до цих пір зберегла свій неповторний колорит, стоїть чудовий храм св. Миколи. Він, виконаний в стилі бароко - це серце площі.

Храм був побудований в середині 18 століття і до сих пір зберіг первинну та історичної красу. Чого тільки варта найбільша в світі фреска, яка розташовується на головному склепінні. Роботи Палека, що прикрашають купол, статуї роботи Платцера, картини художника Шкрети та інші історичні цінності, які зберігає в собі храм св. Миколи.

Собор святої Варвари

Собор будувався протягом 500 років. Архітектура собору за час його будівництво неодноразово змінювалася, і тому він має такий унікальний і неповторний вигляд. Тут переплітаються кілька стилів. Спочатку він будувався в готичному стилі, потім в стилі бароко. А що вийшло, можна оцінити, відвідавши цей пам'ятник історії.

Празька Лорето

Це саме шановане місце паломниками. Найпримітніший пам'ятник стилю бароко в Празі. Лорето з'явилася в період контрреформації в Європі. Це період, коли католицька церква відчайдушно боролася за зміцнення і розширення католицизму.

Танцюючий будинок

Недалеко від церкви св. Кирила і Мефодія, на розі набережної і Рессловой вулиці, стоїть незвичайна сучасна будівля. У народі його прозвали «стакан», а Офіційна назва - «Танцюючий будинок». Адже він був задуманий, в посвячення голлівудській танцюючій парі Джинджер і Фред.

Музей іграшки

А ось що варто подивитись в Празі дітям, так це Музей іграшки, який був відкритий в 1989 році. Натхненником був Іван Штайгр, який почав колекціонувати іграшки ще на початку сімдесятих. Причому це сталося зовсім випадково. Але колекція росла семимильними кроками, і незабаром в квартирі їй вже було тісно.

Штайгр збирав металеві та дерев'яні іграшки, фарфорові ляльки, плюшевих ведмедів. Час минав, і вже в колекції з'явилися Барбі, роботи і т. д. Тепер така ж колекція виставлена в Празі в музеї іграшок.

Музей Альфонса Мухи

Художник А. Муха стояв біля витоків нового художнього стилю - модерн. Таланту художника підвладні всі види графіки:

  • плакат;
  • літографія;
  • естамп;
  • рекламне і театральне оформлення;
  • створення вітрин;
  • створення меблів;
  • створення ювелірних прикрас;
  • академічний живопис.

У музеї представлено понад 100 творів автора. Особливу цінність представляє унікальна колекція робіт автора паризького періоду. Саме ці роботи і прославили художника на весь світ.

Зоопарк Праги (Троя)

Це абсолютно незвичний для туристів зоопарк. Тут немає вольєрів і кліток. Він розташовується на двох рівнях: нижньому, і верхньому - горному. Що б піднятися на верхній рівень необхідно скористатися підвісною канатною дорогою, яка прокладена над скелями і там живуть тварини.

А птиці так і парять над вашими головами. Такого живого спілкування з природою вам не запропонує жоден зоопарк.

Кржижикови фонтани

Це чудові співаючі та танцючі фонтани, розташовані на півночі Праги. Світломузичні вистави проходять під різну музику: від класичної, до пісень групи «Квін», музики з фільмів «Володар кілець» або «Титанік».

Висновки

Про те, що відвідати в Празі можна розповідати дуже багато і довго. Адже Прага своєю історичною унікальністю може перевершити багато країн світу. Недарма це улюблене місто любителів: історії, прекрасної архітектури та її пам'яток, сучасної краси.

У Празі практично на кожному кроці можна зустрітися з історією. Кожна площа, кожен міст, кожен храм і т. д. мають історичну цінність. Цим і пишаються жителі столиці і запрошують гостей відвідати своє улюблене місто.

Автор: Мир переводов
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
5 (голосов: 189)

Интересное по теме:

больше новостей

Комментарии:

ВВЕРХ