SEO тренди в 2016 році

0
1439

SEO

Практично всі блоги і сайти присвячені seo оптимізації зробили огляди, в яких описали основні тенденції та тренди seo просування в 2016 році. Сайт goldenweb.com.ua не став винятком. В цій статті ми розглянемо всі основні тенденції оптимізації та просування цього року на думку провідних seo-фахівців.

Мобільність

Мабуть найбільш істотний тренд, тому що я не зустрів жодного огляду де б не говорили про оптимізацію сайту під мобільні пристрої. Давайте розберемося чому провідні seo фахівці і компанії в один голос твердять, що необхідно проводити адаптацію сайтів під мобільні пристрої.

З кожним роком ринок мобільного інтернету збільшується, а десктопного зменшується. Google першим запустив свій алгоритм, який почав враховувати адаптацію сайтів під мобільні пристрої. Слідом за корпорацією добра і Яндекс анонсував свій алгоритм "Владивосток", який при ранжуванні буде враховувати мобілопригодність сайту. На даний момент мобільність не привела до особливої зміни видачі, але є підстави вважати що видача для мобільних пристроїв буде змінюватися поступово. Для того, щоб протестувати свій сайт на мобільність можна скористатися сервісом від Google: mobile-friendly.

Відмова від посилань

З кожним роком все більше сеошників кажуть, що посилання перестають працювати. У 2015 році Яндекс запустив алгоритм "Минусинськ", який знижує в ранжируванні сайти які використовують покупні seo-посилання. Просуватися за допомогою бірж посилань стає не актуально. Провідні фахівці в області seo рекомендують звернути увагу на такі фактори як поведінкові фактори та соціальні сигнали.

Швидкість завантаження сайту

Не варто забувати, що швидкість завантаження сайту є одним з факторів ранжирування і пов'язано це в першу чергу із зростанням трафіку мобільного інтернету. Все ж мобільні прилади мають меншу потужність ніж їхні старші десктопні брати. За рахунок прискорення свого сайту можна зберегти частину відвідувачів. Як показує статистика, близько 40 % йдуть з сайту, якщо його завантаження займає більше 3-х секунд. Є над чим задуматися.

Контент

У 2016 році вебмастерам і фахівцям з seo пропонується активно працювати над контентом. Причому в поточному році краще віддати перевагу інфографіці і відео контенту. Користувачі всесвітньої павутини стають все більш лінивими, тому їм простіше дивитись інфографіку і відео-огляди, ніж читати текстовий контент.

Автор: Мир переводов
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
5 (голосов: 87)

Комментарии:

ВВЕРХ