Для чого потрібна дошка оголошень

0
3998

Для чого потрібна дошка оголошеньЛюдське суспільство, особливо на сучасному етапі своєї історії, є глибоко диференційованим. Кожна людина в ньому займає певну нішу, виконуючи свою окрему комплексну функцію. Виконуючи свої звичні побутові та робочі завдання, людина діє як в особистих (побутових) інтересах, так і в інтересах всього суспільства, оскільки той комплекс взаємовідносин, який закономірно виникає між людьми, що мають спільні інтереси, однозначно виростає в більш комплексну структуру. Якими б макроекономічними показниками не описувалось функціонування суспільства в цілому, але без цих дрібних, базових угод на побутовому і близькому до нього рівні вся ця величезна суспільна структура розвалилася б на раз. Саме на усій гаммі людських взаємин і хотілося б коротко акцентувати увагу в даній статті.

Що цікавить людей?

Взагалі, перелік тих питань, які щодня цікавлять будь-якого пересічного члена суспільства, тобто нас з вами, виключно широкий. Його обсяг залежить багато в чому від того, яким родом діяльності займається людина, який її вік, соціальне і фінансове становище і т.д. Очевидно також і те, що навіть на мінімальному рівні обсяг інтересів буде все ж досить великим, оскільки чим вище рівень розвитку суспільства в цілому, тим вище він і на рядовому рівні, а це саме по собі формує цікавий прецедент. Полягає він у тому, що людина, маючи об’єктивно більш широкий спектр інтересів, намагається оточити себе більш широким спектром речей, за допомогою яких ці інтереси можна буде задовольнити. Це дуже чітко видно на прикладі такого міста, як Львів, яке без сумніву займає особливе місце в житті регіону і країни в цілому. Через своє географічне положення місто протягом усієї своєї історії залишалось ласим шматочком для багатьох імперій, що безсумнівно залишило в його житті глибокий і різношерстий слід (навіть сьогодні у Львові існують Вірменський, Грузинський, Єврейський квартали зі своїми церквами, архітектурою і т.д.). Городян постійно цікавить пошук роботи чи місця навчання, побутової техніки, нерухомості, транспорту, необхідність нових знайомств і, нарешті, пошук відповіді на таке життєво важливе питання, як актуальний курс валют Львів. Сучасна географічна близькість до кордону, курортних зон заходу країни і прекрасне транспортне сполучення з центром ще більш розширює коло інтересів простих громадян і змушує їх шукати інструменти, які б значно полегшили взаємодію (принаймні організували б попередній комунікативний етап).

Дошка оголошень

Таким інструментом бачиться стара добра дошка оголошень, тільки в сучасній, віртуальній її інтерпретації. Створення віртуального майданчика для обміну інтересами дозволяє вивести рівень взаємин на якісно новий рівень і фактично позбутися тих недоліків, які мали традиційні, реальні форми подібної комунікації:

  • По-перше, на відміну від телебачення, радіо чи друкованих видань з оголошеннями, розміщення свого оголошення на віртуальному майданчику абсолютно безкоштовне;
  • По-друге, використання функцій інтернету дозволяє значно розширити цільову аудиторію і прискорити комунікацію.

Говорячи про той ж Львів, прикладом подібної багатофункціональної дошки оголошень можна вважати “Продашку”. Цей ресурс дозволяє охопити практично всі сфери інтересів людини, які одномоментно можуть прийти в голову.

Видео: "Доски объявлений. Выбор площадок #1 "

Источник: http://www.prodawka.com.ua/

Автор: Мир переводов
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
5 (голосов: 184)

Комментарии:

ВВЕРХ