Що таке маркетинг

0
2991

МаркетингМаркетинг - це процес створення товару, планування та освіта ціни, просування і розміщення товару при стимулюванні його покупки, при якій покупець і продавець отримують деяку вигоду. Зрозуміло? Звичайно, ні, адже це занадто велике, щоб осягнути його цілком. Але давайте розглянемо його по частинах. У цьому нам допоможе приклад. На прикладі Анни - співробітника учбового центру "Финконт": www.fcaudit.ru/training/marketing/, де можна пройти курси по маркетингу ми розберемо що ж таке маркетинг.

Анна недавно приїхала в цю країну. Вона зайнялася підприємництвом, щоб мати можливість працювати. Вона стала власницею кіоску, вірніше, вози з соками. Кожен день вона тягає за собою візок по території коледжу і пропонує студентам сік, кокосове масло і бананові сандвічі. Як Анна займається маркетингом? По-перше, вона вибрала серію товарів, про які вона дещо знає, і вважає, що вони потрібні студентам. По-друге, вона визначила ціну на ці товари, виходячи з вартості своїх матеріалів, вози та оплати витраченого нею часу. Вона рекламує свої вироби за допомогою яскравих плакатів і меню з боків вози. Якби у неї було більше знань, вона могла б розробити рекламну стратегію, наприклад використовувати купони, за якими при купівлі одного товару другий можна отримати безкоштовно, або дисконтні карти, що дають знижку при покупці великої кількості товарів.Вона починає діяльність з розміщення своїх товарів з того, що вранці поміщає свій візок в певне місце. Таким чином вона з'єднує фабрику з магазином і присуває магазин до покупця. Анна робить більше, ніж просто розміщує товари перед клієнтами: вона є каналом розподілу, що складається з однієї жінки. Анна - робочий нарізає фрукти, швидко і майстерно виконує замовлення. Анна- дистриб'ютор стежить, щоб сировина була під рукою, і завжди тримає напоготові столові прилади і чашки. Анна- агент по збуту обговорює меню з клієнтами, допомагаючи їм вирішити, яким має бути розмір порції і смак, щоб задовольнити їх апетит і спрагу. Вона навіть надає підтримку після продажу, - в основному виконуючи прохання покласти ще льоду або подати серветку. Ось у чому полягає маркетингова діяльність Анни.Що було в заключній частині визначення маркетингу?

«...При стимулюванні покупки, при якій покупець і продавець отримують деяку вигоду». Якщо обидві сторони не отримують вигоди, одна або інша задумається, перш ніж повторити досвід.І Анна, і її клієнти відчувають себе задоволеними при здійсненні покупки у вози з соками. Її клієнти задовольняють голод і спрагу. Анна отримує вигоду, йдучи додому з більш легкими кошиками для фруктів і більш важкою касою. Обидві сторони очікують швидкого і частого повторення такого досвіду. Я навела приклад з Ганною і її возом з соками, щоб представити вам один з основних способів розуміння маркетингу. У нього входить кілька видів діяльності. Щоб обговорити їх, ми розіб'ємо цю діяльність на чотири складові комплексу маркетингу. Вони включають товар, ціну, просування і місце (або розподіл). Як менеджеру з маркетингу вам необхідно вивчити кожну область і виробити стратегію стосовно вашої ситуації.

Відео: "Як має працювати маркетинг?"

Автор: Мир переводов
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
5 (голосов: 185)

Интересное по теме:

больше новостей

Комментарии:

ВВЕРХ